Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сплата ЄСВ у 2017

Відправлено користувачем Irina-2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сплата ЄСВ у 2017
Доброго дня!
1. Підкажіть, будь ласка, як потрібно буде платити ЄСВ у 2017 році на загальній системі?
2. І якщо діяльність не ведеться, а відповідно і прибутків немає, чи потрібно буде щось сплачувати?
Дякую!
Re: Сплата ЄСВ у 2017
І ще одне питання:
При закритті ФОП на заг. системі без найманих працівників, діяльність не велась і не ведеться (наприклад, якщо хочу закритися до кінця 2016) які звіти потрібно подавати?
Як звичайно майнстан і єсв за рік? чи одразу можна подавати ліквідаційний звіт (це один і той же бланк чи вже інший?
Re: Сплата ЄСВ у 2017
Quote
Irina-2015
Доброго дня!
1. Підкажіть, будь ласка, як потрібно буде платити ЄСВ у 2017 році на загальній системі?
2. І якщо діяльність не ведеться, а відповідно і прибутків немає, чи потрібно буде щось сплачувати?
Дякую!
В 2017 году придется платить ЕСВ даже тем, у кого доход 0 (кроме пенсионеров)


Re: Сплата ЄСВ у 2017
Quote
Irina-2015
І ще одне питання:
При закритті ФОП на заг. системі без найманих працівників, діяльність не велась і не ведеться (наприклад, якщо хочу закритися до кінця 2016) які звіти потрібно подавати?
Як звичайно майнстан і єсв за рік? чи одразу можна подавати ліквідаційний звіт (це один і той же бланк чи вже інший?
Да, дека про майновий и ЕСВ, бланки те же, на деке - от руки слово "ліквідаційна", но это после подачи заявл. про закрытие госрегистратору
Re: Сплата ЄСВ у 2017
а если такая ситуация, на сайте минюста фопа нет вообще, работал когда-то давно и у гос. регистратора закрылся, но в налоговой все еще числится, тоже нужно подавать отчеты для закрытия?
Re: Сплата ЄСВ у 2017
Kisulya, дуже вдячна за відповідь!

А ще мене цікавить питання стосовно закриття ФОП:
якщо я, наприклад, завтра подаю реєстратору заяву про бажання закрити ФОП, за декілька днів він направляє цю інформацію до податкової. То мені вже не потрібно буде здавати ніяких звітів і не сплачувати ніяких податків за наступний квартал?
Re: Сплата ЄСВ у 2017
І ліквідаційні звіти можна подавати вже через 2-3 дні до податкової після відідування держреєстратора?
Re: Сплата ЄСВ у 2017
Quote
Irina-2015
Kisulya, дуже вдячна за відповідь!

А ще мене цікавить питання стосовно закриття ФОП:
якщо я, наприклад, завтра подаю реєстратору заяву про бажання закрити ФОП, за декілька днів він направляє цю інформацію до податкової. То мені вже не потрібно буде здавати ніяких звітів і не сплачувати ніяких податків за наступний квартал?
Так, ліквідаційні і все
Re: Сплата ЄСВ у 2017
а ЕСВ на перед можна ж сплачувати? Наприклад якщо я сьгодні хочу сплатить за 4 кв., хоча квартал ще не закінчився?
Платіть звичайно, токмо ордєн ніхто ж не дасть winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Сплата ЄСВ у 2017
Ліквідаційну деку не прийняли (Полтава), сказали після 03.01.2017 на нових бланках
Quote
sldaemon
Ліквідаційну деку не прийняли (Полтава), сказали після 03.01.2017 на нових бланках
Ліквідаційна ,як і всі інші подається за податковий період тому тільки у січні.
Re: Сплата ЄСВ у 2017
Quote
Свет-Лана
Quote
sldaemon
Ліквідаційну деку не прийняли (Полтава), сказали після 03.01.2017 на нових бланках
Ліквідаційна ,як і всі інші подається за податковий період тому тільки у січні.
Спасибо! (а я почему-то решила, что нужно после подачи заявления госрегистратору)
Re: Сплата ЄСВ у 2017
Quote
Свет-Лана
Quote
sldaemon
Ліквідаційну деку не прийняли (Полтава), сказали після 03.01.2017 на нових бланках
Ліквідаційна ,як і всі інші подається за податковий період тому тільки у січні.

деку приняли только через канцелярию с сопроводительным письмом.

А если бы закрылись 01 октября так что ждать до конца года пока период наступит, бред!
Я в 2014-му здавала 01.10 у віконечко...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Сплата ЄСВ у 2017
сегодня в соломенс налоговой сказали сдать ликвилац +заяву на проверку до 31,12
Re: Сплата ЄСВ у 2017
Доброе утро, подскажите или нужно будет платить ЕСВ с января 2017 для ФОП 2гр. который приостановлен ????
Quote
artgoop
Доброе утро, подскажите или нужно будет платить ЕСВ с января 2017 для ФОП 2гр. который приостановлен ????

что в вашем понимании приостановлен? такого понятия вообще нету

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033