Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Оплата праці ФОП 2 група

Відправлено користувачем YanaMMM 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Чи може ФОП 2 група платника єдиного податку виплачувати заробітну плату готівкою для працівників? На рахунку ФОП грошей взагалі немає.
Готівкою - это Вы имеете в виду из выручки ?
Из выручки - можно. Естественно, нужно заплатить податки : ЕСВ, ПДФО, ВЗ.
Подскажите, ФОП 2 группа - в 2016 году начисляли сотрудникам зп по минималке и применяли соц.льготу т.е. за декабрь 2016г. : ПДФО = (1600,00грн. - 689,00грн.)*18% = 163,98грн.
С 2017г. выходит что минимальная ЗП 3200,00 грн., а соц.льгота применяется к максимум 2 240,00, значит право на нее теряется...?
Прийдется платить полный ПДФО: 3200,00 * 18% =576,00грн.???


Вдогонку спрошу - вариант перевести всех на неполный рабочий день единственный?) чтобы сохранить уплату налогов в прежнем виде+соц.льгота?)
Все сотрудники на основное место работы приняты.
Дякую!
Так а смисл, якшо ЄСВ все-одно платить з 3200 drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
На НДФЛ экономить. smiling smiley
т.е. перевожу своих работников на неполный день 1600,00грн./мес. и плачу так за каждого:
ЕСВ 22% (с 3200,00грн. ) = 704,00грн.
НДФЛ 18% (1600,00-800,00=800,00) = 144,00грн.
Военка 1,5% (1600,00) = 24,00грн.
Итого: 872,00грн.

п.с.: а если сотрудников перевести по совместительству (на непоный рабочий день)? тогда ЕСВ можно начислять на ФОТ 1600,00?
Спасибо!
Quote
Elena111
Вдогонку спрошу - вариант перевести всех на неполный рабочий день единственный?) чтобы сохранить уплату налогов в прежнем виде+соц.льгота?)
Все сотрудники на основное место работы приняты.
Дякую!
Перевод на пол ставки - ждите гостей или приглашения в гости. И сразу придумывайте что будете врать.
гм, составлю график и табель рабочего времени, где каждый работник будет работать не более 80 часов в месяц... как вариантconfused smiley
а как прописать в трудовом договоре з/пл???
на полставки 1600 грн оплата почасово за отработан время 19,34/час или как??????
у меня в частности работают 2 администратора, работа у них посменная и почасовая в общем-то, за январь 2017г. думаю вывести график и табель рабочего времени по дням распределив 70 часов (это меньше 50% от нормы рабочего времени в месяц) по будним дням. А по выходным типа я как ФОП буду админить - это в качестве объяснения налоговикам...

Пока что такой вариант обдумываю для того чтобы начислять ставку 1600,00грн. за неполное рабочее время - хоть экономить на ПДФО, тем более, что это практически соответствует действительности)
Підкажіть, будь-ласка:
Працівник з 2 лютого йде в декрет, а я їй хочу віддати відпустку за відпрацьований час, щоб не бути винною три роки і не платити потім більші відпускні. Хочу відправити її на 25 днів, щоб виплати відпускні, але 31 числа відкликати ну і 2 в декрет.
ЗП за січень (11 днів) - 1760грн
відпускні - 1239,25
Всього 2999,25
мені потрібно доплатити ЄСВ і донарахувати ЗП, бо ж відпускні і за частину лютого виплачуються...
І як і скільки показати їх в звіті з ЄСВ за січень?
Quote
Elena111
у меня в частности работают 2 администратора, работа у них посменная и почасовая в общем-то, за январь 2017г. думаю вывести график и табель рабочего времени по дням распределив 70 часов (это меньше 50% от нормы рабочего времени в месяц) по будним дням. А по выходным типа я как ФОП буду админить - это в качестве объяснения налоговикам...

Пока что такой вариант обдумываю для того чтобы начислять ставку 1600,00грн. за неполное рабочее время - хоть экономить на ПДФО, тем более, что это практически соответствует действительности)
Ви хочете економити гроші працівників, але робите їм і собі ведмежу послугу, бо, наскільки я знаю, стаж буде йти за пів місяця, хоча вам все-одно прийдеться платити за повний і Вас постійно будуть дьоргати перевіряючі.
Як варіант - підніміть трошки ЗП, хай платять утримання з фактичної ЗП, а ви доплачуйте різницю.
Добрый день. Подскажите пожалуйста, а то чёт я запуталасьconfused smiley
Я ФОП на 2 группе единого налога. Взяла с 16 января работника на ставку 3200 грн.
Расчёт з/п будет такой, верно?
1. 3200/20*12=1920 грн, это за фактически отработанных 12 дней за январь.
2. 1920*18% =345,60 это НДФЛ
3. 1920*1,5%=28,80 это Воен.збор
4. 1920*22%=422,40 это ЕСВ
5. На руки - 1920-345,60-28,80=1545,60 грн
+ ещё есть вопрос, если я выдаю зарплату наличкой, а не через банк, то тогда мне нужно создать расчётную ведомость, правильно?
И как заплатить налоги в банке? Создать платёжную ведомость и через кассу?

Спасибо за ответ!!smiling smiley
Quote
ElenaMolot
Добрый день. Подскажите пожалуйста, а то чёт я запуталасьconfused smiley
Я ФОП на 2 группе единого налога. Взяла с 16 января работника на ставку 3200 грн.
Расчёт з/п будет такой, верно?
1. 3200/20*12=1920 грн, это за фактически отработанных 12 дней за январь.
2. 1920*18% =345,60 это НДФЛ
3. 1920*1,5%=28,80 это Воен.збор
4. 1920*22%=422,40 это ЕСВ
5. На руки - 1920-345,60-28,80=1545,60 грн
+ ещё есть вопрос, если я выдаю зарплату наличкой, а не через банк, то тогда мне нужно создать расчётную ведомость, правильно?
И как заплатить налоги в банке? Создать платёжную ведомость и через кассу?

Спасибо за ответ!!smiling smiley


До такої ЗП можна застосувати ПСП 800грн, якщо у Вас є заява працівника.
Ви тільки прийняли працівника в січні? Бо якщо ні, то треба ЄСВ платити з мінімалки і зробити доплату до мінімалки.
Відомість розрахункову треба і в день видачі ЗП чи авансу сплатити податки.

Я завжди платю через Приват24
Спасибо за ответ.
Да приняла только с 16 января. И ЕСВ начисляла только на 1920 грн, это ж правильно? Заявления на льготу нет. Но я ж могу его взять с сотрудника? Это заявление останется у меня, мне ж его нести никуда не надо? А когда буду платить налоги нужно брать с собой расчётную ведомость что я выплатила ему з/п или нет? И какие ещё документы должны быть если я буду выплачивать с кассы? У меня кроме книги доходов ничего нет!
\\\ приняла только с 16 января. И ЕСВ начисляла только на 1920 грн, это ж правильно? \\\ Правильно.

\\\Заявления на льготу нет. Но я ж могу его взять с сотрудника? Это заявление останется у меня, мне ж его нести никуда не надо?\\\ Возьмите заявление и подколите к Ведомости начисления з/платы за январь, пусть там живёт, не потеряется.

\\\А когда буду платить налоги нужно брать с собой расчётную ведомость что я выплатила ему з/п или нет? \\\
Ничего не надо брать с собой. Платите податки с з/платы (ЕСВ, ПДФО, ВЗ ) - и всё.

\\\И какие ещё документы должны быть если я буду выплачивать с кассы? У меня кроме книги доходов ничего нет!\\\ Табель. Ведомость начисления. Відомість на виплату грошей ( на аванс и на з/плату ). Сделайте себе папочку "ЗАРПЛАТА", туда всё это по порядку помесячно подшивайте.Всё.
Quote
nikon
\\\ приняла только с 16 января. И ЕСВ начисляла только на 1920 грн, это ж правильно? \\\ Правильно.

\\\Заявления на льготу нет. Но я ж могу его взять с сотрудника? Это заявление останется у меня, мне ж его нести никуда не надо?\\\ Возьмите заявление и подколите к Ведомости начисления з/платы за январь, пусть там живёт, не потеряется.

\\\А когда буду платить налоги нужно брать с собой расчётную ведомость что я выплатила ему з/п или нет? \\\
Ничего не надо брать с собой. Платите податки с з/платы (ЕСВ, ПДФО, ВЗ ) - и всё.

\\\И какие ещё документы должны быть если я буду выплачивать с кассы? У меня кроме книги доходов ничего нет!\\\ Табель. Ведомость начисления. Відомість на виплату грошей ( на аванс и на з/плату ). Сделайте себе папочку "ЗАРПЛАТА", туда всё это по порядку помесячно подшивайте.Всё.

Спасибо большое!
Quote
Ira_Sirena
Quote
Elena111
у меня в частности работают 2 администратора, работа у них посменная и почасовая в общем-то, за январь 2017г. думаю вывести график и табель рабочего времени по дням распределив 70 часов (это меньше 50% от нормы рабочего времени в месяц) по будним дням. А по выходным типа я как ФОП буду админить - это в качестве объяснения налоговикам...

Пока что такой вариант обдумываю для того чтобы начислять ставку 1600,00грн. за неполное рабочее время - хоть экономить на ПДФО, тем более, что это практически соответствует действительности)
Ви хочете економити гроші працівників, але робите їм і собі ведмежу послугу, бо, наскільки я знаю, стаж буде йти за пів місяця, хоча вам все-одно прийдеться платити за повний і Вас постійно будуть дьоргати перевіряючі.
Як варіант - підніміть трошки ЗП, хай платять утримання з фактичної ЗП, а ви доплачуйте різницю.

вибачте не зрозуміла що мається на увазі..., якщо встановити мін.ЗП 3200,00, то я сплачую за людину: 22% - 704,00грн., 18%-576,00, 1,5%-48,00 = 1328,00грн. загалом до бюджету. Якщо переведу на неповний робочий день - то буду економити на ПДФО, але працівник втрачає стаж + перевіряючі будут шльондрати = оце і всі мінуси?
Дякую!
Quote
Elena111
Quote
Ira_Sirena
Quote
Elena111
у меня в частности работают 2 администратора, работа у них посменная и почасовая в общем-то, за январь 2017г. думаю вывести график и табель рабочего времени по дням распределив 70 часов (это меньше 50% от нормы рабочего времени в месяц) по будним дням. А по выходным типа я как ФОП буду админить - это в качестве объяснения налоговикам...

Пока что такой вариант обдумываю для того чтобы начислять ставку 1600,00грн. за неполное рабочее время - хоть экономить на ПДФО, тем более, что это практически соответствует действительности)
Ви хочете економити гроші працівників, але робите їм і собі ведмежу послугу, бо, наскільки я знаю, стаж буде йти за пів місяця, хоча вам все-одно прийдеться платити за повний і Вас постійно будуть дьоргати перевіряючі.
Як варіант - підніміть трошки ЗП, хай платять утримання з фактичної ЗП, а ви доплачуйте різницю.

вибачте не зрозуміла що мається на увазі..., якщо встановити мін.ЗП 3200,00, то я сплачую за людину: 22% - 704,00грн., 18%-576,00, 1,5%-48,00 = 1328,00грн. загалом до бюджету. Якщо переведу на неповний робочий день - то буду економити на ПДФО, але працівник втрачає стаж + перевіряючі будут шльондрати = оце і всі мінуси?
Дякую!
Я не розумію, чого Ви всі податки пишете до купи, якщо ЄСВ - це нарахування на ЗП, який платить роботодавець, а ПДФО і ВЗ - утримання із ЗП, які платить працівник. Тому я й кажу, що нема сенсу забирати в людини стаж, якщо на ЄСВ все-одно не зекономиш.
А я понимаю. Так считают те, кто платит зарплату в конверте, у кого ведомости только для проверяющих. Допустим, договорились с работником на зарплату 5000 на руки, официальный оклад 3200, оплатили по ведомости 2576 и в конверте 2424 итого 5000, да еще НДФЛ 576 и ВС 48. Итого расходов 5000+576+48=5624.
А переведут на полставки будет оклад 1600, по ведомости 1432 и в конверте 3568 итого 5000, со льготой НДФЛ 144 и ВС 24. Итого расходов 5000+144+24=5168.
Экономия 456 грн. Не так уж и много вышло.
Quote
Blick
А я понимаю. Так считают те, кто платит зарплату в конверте, у кого ведомости только для проверяющих. Допустим, договорились с работником на зарплату 5000 на руки, официальный оклад 3200, оплатили по ведомости 2576 и в конверте 2424 итого 5000, да еще НДФЛ 576 и ВС 48. Итого расходов 5000+576+48=5624.
А переведут на полставки будет оклад 1600, по ведомости 1432 и в конверте 3568 итого 5000, со льготой НДФЛ 144 и ВС 24. Итого расходов 5000+144+24=5168.
Экономия 456 грн. Не так уж и много вышло.
Ааа...
Ну я теж оформляла на мінімалку, а платила більше, але утримувала податки з ЗП...
Зараз всіх оформляю, бо лишніх 320 000 нема.
Підняла ціни на 3%, сподіваюсь, що перекрию цим витрати.
456грн - справді невелика економія, враховуючи, що стаж йтиме за пів місяця. А як там буде з пенсіями - невідомо. Може, колись цих по пів місяця комусь і не вистачить.

Може підняти ціни на 0,5-1%, щоб перекрити ПДФО.
Все вірно, воно того не варте, тим більш людям дійсно потрібен стаж) Вчора сплатили всі податки за січень ( і за себе і за працівників)з 3200,00. Спіробітник банку який проводит платежі співчував smiling smiley

Дякую всім!
Quote
Elena111
Все вірно, воно того не варте, тим більш людям дійсно потрібен стаж) Вчора сплатили всі податки за січень ( і за себе і за працівників)з 3200,00. Спіробітник банку який проводит платежі співчував smiling smiley

Дякую всім!
Я теж, "скрєпя зубами", відвалила біля 10 000 податків. Ну нічого) прорвемось)
скажіть будь ласка, якщо працівниик оформлений по трудовому договору зарплатою 1450 грн., а у січні з/пл піднялася до 3200, то чи потрібно перероблювати договір, чи залишити так як є(із з/пл 1450 у трудовому договорі)????
Quote
sashka111
скажіть будь ласка, якщо працівниик оформлений по трудовому договору зарплатою 1450 грн., а у січні з/пл піднялася до 3200, то чи потрібно перероблювати договір, чи залишити так як є(із з/пл 1450 у трудовому договорі)????

В договор ничего не вносите, просто делаете приказ о внесении изменений в штатное расписание
Quote
arcess
Quote
sashka111
скажіть будь ласка, якщо працівниик оформлений по трудовому договору зарплатою 1450 грн., а у січні з/пл піднялася до 3200, то чи потрібно перероблювати договір, чи залишити так як є(із з/пл 1450 у трудовому договорі)????

В договор ничего не вносите, просто делаете приказ о внесении изменений в штатное расписание
так і зробила, дякую) договір залишу таким яким він був з початку
Скиньте хтось, будь-ласка, текст наказу на внесення змін в штатний. Новий штатний зі змінами потрібно друкувати?
А якщо не робити штатний взагалі, то можна просто наказом підняти ЗП?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047199999999992