Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Оплата праці ФОП 2 група

Відправлено користувачем YanaMMM 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
НАКАЗ №4-ШР
Про розроблення проекту штатного розпису
У зв’язку з підвищенням мінімальної заробитної плати

НАКАЗУЮ:

1. Підвищити заробітну плату бухгалтеру на 1600 грн. та встановити у розмірі 3200 грн.
2. Бухгалтеру внести зміни в штатний розпис та подати мені на затвердження у новій редакції.
3. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.
А что, ФОПы вводят штатное расписание? Там же внесение изменений делается ришенням или я ошибаюсь?
Quote
Mir
А что, ФОПы вводят штатное расписание? Там же внесение изменений делается ришенням или я ошибаюсь?
Та хто як... В консультаціях багато хто пише, що ФОПам штатний потрібен. Хоча не чула, щоб в нас десь вимагали при перевірці.
А що за Рішення?


приказ идет по предприятию, подписывает директор, а ФОП принимает решение, сам себе как-бы приказы не отдает.
Когда-то обсуждали, юридически ФОП издавать приказы не имеет права, не то что сам себе, но и работнику. Приказы издает директор на предприятии, а ФОП - это физлицо и отношения с работниками только договорами может регулировать. Но на деле приказы требуют все, кому не лень, поэтому ФОПы их тоже издают и не парятся. Даже в уведомлении о принятии сотрудника - номер наказу. В общем все делают как удобно и как привыкли. Можно приказ, можно штатное, можно и то и то. У меня в штатном вверху шапка "Утверждаю" с подписью, она как-бы приказ заменяет.
Quote
Blick
Когда-то обсуждали, юридически ФОП издавать приказы не имеет права, не то что сам себе, но и работнику. Приказы издает директор на предприятии, а ФОП - это физлицо и отношения с работниками только договорами может регулировать. Но на деле приказы требуют все, кому не лень, поэтому ФОПы их тоже издают и не парятся. Даже в уведомлении о принятии сотрудника - номер наказу. В общем все делают как удобно и как привыкли. Можно приказ, можно штатное, можно и то и то. У меня в штатном вверху шапка "Утверждаю" с подписью, она как-бы приказ заменяет.
А если у Вас изменения в штатном, то Вы просто новое делаете? На предприятиях это должно сопровождаться приказом, а у нас не знаю... Я постоянно что-то леплю в приказ, потому что часто поднимаю ЗП на пару гривен, чтобы от индексации уйти.
Как по мне, штатное проще. Один раз набрать и потом только даты и суммы менять.

УТВЕРЖДАЮ:
штат в количестве 7 человек
Директор ООО “Ромашка”
Н.Н.Жук ______________


ШТАТНОЕ РАСПИСАНИЕ
по ООО “Ромашка”
вводится с 01.01.2017

№№ Должность количество оклад ФОТ
1. Директор 1 6100.00 6100.00
2. Главный бухгалтер 1 4100.00 4100.00
3. Охранник 4 3200.00 12800.00
4. Старший охранник 1 3500,00 3500,00
ИТОГО: 7 26500,00
Сюда таблички плохо копируются, но думаю смысл понятен. Приказ к этому не делаю, только штатное, его ж директор вверху подписью заверяет, зачем еще приказ. Как пример скинула штатное предприятия, но по ФОПу делаю такое же.
Quote
Blick
Сюда таблички плохо копируются, но думаю смысл понятен. Приказ к этому не делаю, только штатное, его ж директор вверху подписью заверяет, зачем еще приказ. Как пример скинула штатное предприятия, но по ФОНі делаю такое же.
В мене такий самий штатний, але по старій пам'яті з відділу кадрів накази пишу під зміни. Може, перевірки цього не вимагають, але в нас в держ.корпорації завжди мав бути наказ на розробку або зміни в штатному, хоча й в шапці обов'язково було "затверджую"
Quote
sashka111
скажіть будь ласка, якщо працівниик оформлений по трудовому договору зарплатою 1450 грн., а у січні з/пл піднялася до 3200, то чи потрібно перероблювати договір, чи залишити так як є(із з/пл 1450 у трудовому договорі)????

А чому про грудневу мінімалку в 1600 забули smileys with beer
а тільки про 3200 запитуєте tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
sashka111
скажіть будь ласка, якщо працівниик оформлений по трудовому договору зарплатою 1450 грн., а у січні з/пл піднялася до 3200, то чи потрібно перероблювати договір, чи залишити так як є(із з/пл 1450 у трудовому договорі)????

А чому про грудневу мінімалку в 1600 забули smileys with beer
а тільки про 3200 запитуєте tongue sticking out smiley
та нe забула я, пам'ятаю і підняла з/пл.
Підкажіть чи може ФОП 2 группа наймати нерезидента на роботу? Яка спеціфіка: чи потрібна йому трудова книжка та як оподатковувати його 3200,00грн.?)
Дякую!
Это целое дело. Нужно обратиться в ЦЗ, и выяснить нужно Вам получать разрешение или нет
Подскажите, мой ФОП на 2 группе хочет взять работника, он работает учителем на основной работе, а у нее будет стричь собак, когда будут желающие (по записи). Как его лучше оформить и как оплачивать, так как он явно не будет отрабатывать зарплату 3200грн и по 8 часов находиться на рабочем месте. Помогите?
Quote
Melisa
Подскажите, мой ФОП на 2 группе хочет взять работника, он работает учителем на основной работе, а у нее будет стричь собак, когда будут желающие (по записи). Как его лучше оформить и как оплачивать, так как он явно не будет отрабатывать зарплату 3200грн и по 8 часов находиться на рабочем месте. Помогите?
Так он будет совместителем?...доплачивать не нужно..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036400000000003