Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП

Відправлено користувачем 248anna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП
Добрый день.
Буду очень благодарна за совет.
Есть ФОП 2 группа (парикмахерская), он снимает в аренду помещение. У него работают пару ФОПов на 1 группе.
Договора субаренды с ними заключить? Если да, то можно ли указать в договоре не ежемесячную оплату, а, скажем, раз в год, 1000 грн?
И сразу еще один вопрос вдогонку. Девочка трудоустроенная,сейчас в декрете. Может ли она выходить на работу на пол ставки, не потеряв выплат по уходу за ребенком?
Re: ФОП
ФОП 1 гр. может работать только на рынке.
Субаренда отпадает сама собой.
Re: ФОП
Quote
loloshka
ФОП 1 гр. может работать только на рынке.
Субаренда отпадает сама собой.

я бы не стал так категорично:

1) перша група — фізичні особи — підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень;


Re: ФОП
291.7. Для цілей цієї глави під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку, розуміються такі види послуг:
36) послуги перукарень;
Re: ФОП
Quote
loloshka
ФОП 1 гр. может работать только на рынке.
Субаренда отпадает сама собой.

1-я группа торговать может только на рынке, а оказывать населению бытовые услуги, 1-я группа может где угодно по договору аренды или суб. аренды.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033899999999998