Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП на загальній системі і ФОП 3тя група

Відправлено користувачем Oreol 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день.

Підкажіть будь-ласка.
1.Чи може ФОП 3тя група надавати послуги ФОПу на загальній системі?
2.Чи можна включити ці послуги, від ФОПа на 3й групі, у витрати ФОПу на загальній системі.
1. Может, если эти услуги не попадают в список запрещённых для ЕП.
2. Дело не в том, ОТ КОГО получены услуги.
Дело в том, какие это услуги, разрешены ли они Кодексом и относятся ли напрямую к ведению хоздеятельности.
Почитайте 177 статью, там расписано, что можно относить на затраты ФОПу на общей системе, а что нельзя.
Приватний підприємець на загальній системі надає послуги програмування має підписаний контракт з замовником, але зараз певний час не зможе сам виконувати роботу і щоб не втратити клієнта хоче украсти угоду з ФОП 3 групи на виконання послуг.


при этом обязательно заключение договора с ФОП на оказание услуг, и притяните эти услуги к своей деятельности. И подтверждение документально расходов за оказанные услуги (акт выполненных работ+ квитанция, чек)
Доброго дня.Таке питання. Я ФОП з 1 жовтня 2016 року самостійно перейшов на загальну систему у звязку з тим, що я мав перевищення ліміту 5млн.
Чи можу на перейти на єдиний податок з 1 жовтня 2017 р.?Бо не зрозуміло як рахується календарний рік, тобто, коли у заяві треба вказувати обсяг доходу, то які брати дані з 1.10.2016 по 1.10.2017 чи до кінця року працювати на загальній?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023799999999996