Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Надання в оренду обладнання

Відправлено користувачем buhgalter 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Підприємець надає в оренду обладнання (єдиний податок, 3 група). Чи мають бути в нього підтвердні документи на придбання цього обладання?
А якшо його, т-т-т, не повернуть з чим будете доводити
шо воно ваше eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Можно сделать акт приёма-передачи к договору аренды.
Указать, что такое-то оборудование передал , а арендатор принял.
И как в Простоквашино:
Шарик, брали мы корову рыжую одну и возвращать будем одну , чтобы не нарушать отчётности.
Про подтверждающие документы не знаю.


акт прийому-передачі обов"язково буде
в оренду будемо завати "своїм" smiling smiley
тут основне питання , чи при перевірці потрібно документи мати ФОПу, що це обладнання він придбав
Обязательно должен быть КВЕД в свидетельстве, что вы можете сдавать оборудование.
И повторюсьsad smiley
Про подтверждающие документы не знаю.
Quote
buhgalter
Доброго дня!
Підприємець надає в оренду обладнання (єдиний податок, 3 група). Чи мають бути в нього підтвердні документи на придбання цього обладання?
Думаю желательно, т.к. если вы сдаете оборудование и есть договор и акты-приема передачи могут задать вопрос а откуда оно у вас? Это как юр.лица, которые торгуют товаром, расход есть, а вот легального прихода нет, и они берут приход с ЧП. Любой поймет что это контрабанда. А вы можете доказать что сдаете свое оборудование в аренду?. Это сугубо мое мнение и подкрепить статьями ПКУ не могу. Не сталкивалась с таким.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000296