ОАЭ купили у США ракетные системы Patriot на $1,5 млрд В Минсоце объяснили, ради чего объявили войну ФЛП Украинские военные провели масштабные учения на Азове Телеканалу "112" грозит внеплановая проверка за интервью с Азаровым ЦИК создала 199 окружных избирательных комиссий Спецслужбы РФ готовят атаки на 20 храмов УПЦ МП – Грицак В Арабских Эмиратах появился первый плавучий супермаркет Зима в Киеве побила 139-летний температурный рекорд Возвращение "Писем счастья": У полиции появились проблемы с "Укрпочтой" В Кремле заявили о давлении соцсетей на российские СМИ
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП на єдиному податку 3 група

Відправлено користувачем Люсия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
ФО-П на єдиному податку 3 група, кафе. Заключив договір з благодійною організацією. Перерахували на рахунок підприємця суму грошей за оказані послуги благодійній організаціі( обслуг.в кафе). Які діії підприємця: у книгу доходів він робить запис, що на розрахунковий рахунок поступили кошти, і 5% від суми перераховуеться до бюджету? Як має ФОП розрахуватись за куплені продукти на ринку, чеків на ринках не дають. Будь ласка, прошу допомоги. Якісь пільги є для ФОП при обслуговуванні благодійний фонд, чи на загальних умовах???
З рахунку ФОП перераховує на свою картку,
і купує продукти за готівку. Документи на
закупку вам потрібні для обліку самого ФОПа,
чи шоб відзвітуватись перед благодійниками?!?!?!
Можна ж скласти закупівельний акт, тільки прийдецця
вписувати прізвище продавця і шоб не вираховувати
з нього податки потрібно від нього довідку з сільради
шо все вирощено на власній ділянці... Ну і в 1-ДФ не
забуть показать з кодом 148. Ну і пільг звісно ніяких,
для вас все на загальних умовах drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
\\\Які діії підприємця: у книгу доходів він робить запис, що на розрахунковий рахунок поступили кошти\\\
Да, приходует всю сумму датой поступления на счёт.
По результатам квартала ФОП подаёт Деку по ЕП (накопительно), на основе этой Деки оплачивает ЕП 5%.
\\\Як має ФОП розрахуватись за куплені продукти на ринку\\\
Как ему удобно, так и рассчитывается. Это затраты ФОПа, а затраты единоподатника никому не интересны .
\\\Якісь пільги є для ФОП при обслуговуванні благодійний фонд\\\
Это Вы о чём? eye popping smiley
Читаем ст. 292, там чётко написано, что не входит в доход единоподатника.


Не відкривається ссилка на ст.292. не можу прочитати. Який це документ? Дайте іншу ссилку, якщо можна.
Quote
Люсия
Не відкривається ссилка на ст.292. не можу прочитати. Який це документ? Дайте іншу ссилку, якщо можна.
А я и не давала ссылки......Это ПКУ.......
ПКУ можно здесь почитать.[buhgalter911.com]
Добрый день! Простите, если не туда, но срочно нужна консультация!#help#
Получил ФОП от ГФС письмо. В нём указано, что согласно ЦБД ДРФО сумма выплаченного дохода согласно ф. 1-ДФ (ознака 157) по ФОПу за 2016 год на 5600 грн больше, чем была указано в декларации.
Приглашают в ЦОП для подачи уточнёнки (если нужно) и в областную ГФС подать объяснения по этому поводу с документальным подтверждением.

Перелопатила всё (ну мало ли, вдруг), все суммы у него сходятся, всё подано верно. Оплаты, которые могли бы проходить по 1-ДФ признак 157, включены. Там всего одна сумма за год. Короче, всё у нас в порядке.

Теперь вопросы:
В самом письме ГФС нет печати, только подпись. В ст.73 НКУ указано, что в случае вот такого запроса этот самый запрос должен содержать печать контр. органа. Её нет.
Как поступать в такой ситуации? Звонить исполнителю, указанному в запросе, пускай переделывают и только тогда что-то им присылать? Или же нужно подавать письмо, что не соответствует?

И ещё вопрос по перечню документов. Среди подтверждающих платежи документов и первички под реализацию, просят ещё контракты, остатки ТМЦ, документы наличие дебиторки и кредиторски в расчётах с поставщиками/покупателями. Нужно ли всё это подавать можно ограничится банк. выписками и первичкой под них?
И документы должны касаться только тех проплат, как я понимаю, которых могли по 1-ДФ проводится, а не всех?

К лучшему должна измениться жизнь не у тех, кто проводит реформы, а у тех, для кого эти реформы проводятся.
Quote
Jey12
Добрый день! Простите, если не туда, но срочно нужна консультация!#help#
Получил ФОП от ГФС письмо. В нём указано, что согласно ЦБД ДРФО сумма выплаченного дохода согласно ф. 1-ДФ (ознака 157) по ФОПу за 2016 год на 5600 грн больше, чем была указано в декларации.
Приглашают в ЦОП для подачи уточнёнки (если нужно) и в областную ГФС подать объяснения по этому поводу с документальным подтверждением.

Перелопатила всё (ну мало ли, вдруг), все суммы у него сходятся, всё подано верно. Оплаты, которые могли бы проходить по 1-ДФ признак 157, включены. Там всего одна сумма за год. Короче, всё у нас в порядке.

Теперь вопросы:
В самом письме ГФС нет печати, только подпись. В ст.73 НКУ указано, что в случае вот такого запроса этот самый запрос должен содержать печать контр. органа. Её нет.
Как поступать в такой ситуации? Звонить исполнителю, указанному в запросе, пускай переделывают и только тогда что-то им присылать? Или же нужно подавать письмо, что не соответствует?

И ещё вопрос по перечню документов. Среди подтверждающих платежи документов и первички под реализацию, просят ещё контракты, остатки ТМЦ, документы наличие дебиторки и кредиторски в расчётах с поставщиками/покупателями. Нужно ли всё это подавать можно ограничится банк. выписками и первичкой под них?
И документы должны касаться только тех проплат, как я понимаю, которых могли по 1-ДФ проводится, а не всех?

Ну якшо хочете поприскіпувацця, то можете потрєбувать, шоб
переробили з печаткою, але шо від того зміницця?!?!?! Можливо
то просто помилка...smoking smiley

Ви б сходили на прийом - хтось з ваших покупців показав по вам
в 1-ДФ чи лишню суму, чи може просто помилився - вам інспектор
скаже хто показав по вас ту суму і вияснятимете з покупцем, або
він правитиме свій 1-ДФ (і тоді у вас всьо окей), або ви подаєте
уточнюючу з + 5600 і відповідними наслідками - штрафи пені і т.п. ...

А відносно документів то сперш питання - ви на ЄП чи загальник?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, спасибо за ответ!

Да вот я-то даже и не знаю, куда идти. Письмо пришло из областной ГФС. Когда в последний раз я узнавала, наш инспектор вроде сидел в районной налоговой, но его я не видела, потому что ФОП только год как перевёлся в эту налоговую и вопросов не возникало.

ФОП На ЕН, без НДС.

К лучшему должна измениться жизнь не у тех, кто проводит реформы, а у тех, для кого эти реформы проводятся.
Так зараз районні не мають права проводити перевірки, вони лишились
лиш подчіньонними-виконавцями - всі рішення тільки від обласної ДФС.
Не знаю точно як зараз, але по ФОПам інспектори повинні залишитись
в районних ДПІ - я наприкінці минулого року теж проходила подібну
процедуру за знайому ФОП за 2015-й рік - глянула - в мене запит з
печаткою smoking smiley

Відносно документів якшо ви на ЄП - то для вас документом буде запис в книгу
на основі банк.виписок і отриманої оплати готівкою... Я б на вашому місці попросила
виписать хто на які суми показав вас в звіті - у них є табличка (принаймі мені дали
такі дані) і потім перевірить себе і тоді вже приймати рішення - те шо ви туди не
йтимете, вас на жаль не спасе - можуть на наступний рік позбавити вас єдиного
через "нез'ясовану" заборгованість... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик. спасибо.
Пытаюсь пока через форму "Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків* для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи/декларації про доходи та витрати осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій" разбираться. Там тоже отражается ознака 157.

По поводу документов.
Значит, то, что они запросили в письме:
- контракты;
- остатки ТМЦ;
- наличие дт/кт задолженности с покупателями/продавцами

не подаётся? Потому как ФОП и не ведёт такого... Наверное, по форме зашпилили и всё.
А идти/звонить всё равно буду. Разобраться нужно. Просто сперва хочу для себя всё по полочкам разложить.

К лучшему должна измениться жизнь не у тех, кто проводит реформы, а у тех, для кого эти реформы проводятся.
Та й йдіть швидше шоб вони розуміли шо ви відгукнулись
і не позбавили вас ЄП на наступний рік, а то й не знатимете.
І наголосіть інспєктору про відміну ЄП, шо ви ж не ховаєтесь,
а прийшли розібрацця і якшо ви визнаєте свою помилку, то всі
виправлення поробить до кінця року, аби в них не було приводу
для позбавлення вас ЄП... Гляньте ше в лічку winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Только сегодня письмо получили, в понедельник пойду.
Спасибо.

К лучшему должна измениться жизнь не у тех, кто проводит реформы, а у тех, для кого эти реформы проводятся.
Привіт. Допоможіть, будь ласка, починаючому бухгалтеру.
ФОП на 3 групі, платник єдиного податку, надає послуги. Працює з клієнтом наоснові договора, по закінченню робіт надає акт наданих послуг. Ситуація така:договір складається на суму наприклад 1000грн, клієнт плотить аванс 700грн на розрахунковий рахунок, решту потім готівкою. Ця сума готівки 300грн відразу витрачається на поточні потреби(власні), клієнту на цю суму дають квитанцію і виписують ПКО. Акт надається на повну суму договору клієнту. Чи правомірні такі дії? Як при податковій перевірці це пояснювати? Як надалі правильно робити? Буду вдячна за поради.
А що саме пояснювати?
Ну это ж обыкновенная хоздеятельность !!! smiling smiley )))
Чего Вы так испугались? Вовремя и полностью приходуйте доход в Книгу - и будет Вам счастье.
фоп зарегистрирован 23.08.17 единый налог 3 группа, в эл. кабинете делаю Дод 5 и табл. 2, период с января-июль ставлю сумму 0 и 22%, ругается что значение не может быть ноль, как сдать отчет, ведь фоп зарегистрирован в августе, уже пыталась сдлеать к отчету табл.1 с нулями, тоже самое, выдает ошибку, как заполнить отчет?
Не ставте нулі, просто пропустіть ячейку tongue sticking out smiley
Коли при перевірці видає "тіпа помилки", то
нажимаєте в куточку продовжить, підписуєте
і відправляєте drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо, сейчас попробую, таблицу 1 тогда не нужно сдавать?
Ну ви ж з моменту реєстрації на єдиному drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день! Как исправить ошибку в доходе в декларации годовой за 2017 ? Через звитна нова?
Да, пока еще есть время.
Штрафа никакого не будет , если успею до 09.02.18?
Ні



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
фоп получил на счет 3000 грн и вернул 2000 по другому договору, в декларации доход 1000 грн.?
Хіба для ЄП рахують витрати confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
т.е. вообще не важно скольок он вернул денег?
За шо повернення?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
была переплата по договору который разторгли
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00074099999999999