Киевский метрополитен отменил метро на Троещину 5 мифов о ВИЧ Украинские свалки – настоящие газовые месторождения. Сколько их, и каков потенциал? Один адрес на два дома: жители многоквартирного дома в Киеве не могут создать ОСМД Штаб ООС показал тренировку артиллеристов За два года откроют две станции метро на Виноградаре В Киев прилетел голливудский самолет-акула из боевика Неудержимые-3 В Киеве пенсионерам ограничат количество бесплатных поездок Производство водки в Украине сократилось на треть за 4 года Подрезали Range Rover и забрали сумку с 15 млн гривен: Ограбление на трассе Николаев – Херсон
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реєстрація ФОП не за місцем реєстрації (прописки)

Відправлено користувачем ttacja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Усім доброго дня!
Розпочинаємо справу - створюємо інформаційний сайт. І хочемо все оформити, наразі створити ФОП.

Місце діяльності (офіс) - Київ, місце реєстрації (потенційного ФОП) - Хмельницька область.

Запитання: чи можна податися на онлайн-реєстрацію ФОП (сподіваємось ця функція працює)),
а тоді стати на облік платника податків не за місцем реєстрації у податковій в Києві (може підкажете яку заяву туди потрібно подавати, чи можна це онлайн зробити)?

Чи все одно потрібно їхати і ставати на облік за місцем прописки?

Наперед дякую вам за відповідь!
Як ФОП зареєструватись в Києві у вас не вийде на жаль,
тільки по місцю реєстрації(прописки)... І стать в Києві на
облік відповідно теж не можна. Якшо ви вибиратимете
спрощену систему оподаткування - то в заяві вкажете
місце здійснення діяльності Київ (офіс) і отримаєте
витяг з реєстру платників ЄП з цією адресою...
Але податки, перевірки і т.п. - все-одно Хмельницька обл.

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибі Вам велике, Шустрик!

Бо оце нагуглила про форму № 17-ОПП «Заява про взяття на облік за неосновним місцем обліку» замість форми № 16-ОПП «Повідомлення про взяття на облік за неосновним місцем обліку», що діяла раніше. - але то я так розумію, для тих, хто вже зареєструвався і став на облік за основним місцем, а тоді просто пише оцю заяву форму № 17-ОПП....

доведеться їхати..або щось тут думати. А вже дасть Бог, через півтора року зареєструюсь у Києво-Святошинському районі, тоді все перенесемо сюди.

Я живу в Вишневому, де знаходицця К-Святошинська ДПІ.
Якшо треба - звертайтесь drinking smiley

Форму 17-ОПП нужно будет подавать, если будете в Киеве становиться на учет как плательщик прочих налогов.
Канарева писала в ДК что по электронке можно и не по адресу зарегистрироваться
Котег :-)
Канарева писала в ДК что по электронке можно и не по адресу зарегистрироваться

Добрий день! Тобто самим ФОП можна стати онлайн, це мені теж розповідали, а далі - я так розумію, треба все одно йти в податкову за місцем реєстрації...
А не маєте під рукою посилання на цю статтю? Буду вдячна
Не знайшов посилання. В податкову ніхто тепер не ходить. Уже років 10, якщо не 15
Не знайшов посилання. В податкову ніхто тепер не ходить. Уже років 10, якщо не 15

Дякую! Я теж так думала, бо перестала ходити в 2011 році ще. але потім фопа закрила.

Тепер пІшла на платну консультацію до бухгалтера-аудитора: вона сказала строго йти самому подавати заяву про взяття на облік особливо платником ЄП. Бо так не поставлять. Ну і книгу зареєструвати. Тому думаю, таки ходять!
А шо через реєстратора не можна подати на єдиний? Я не шарю в єдинниках
А шо через реєстратора не можна подати на єдиний? Я не шарю в єдинниках

Пока вроді можна тільки при первинній реєстрації,
і то не всіхда інфа до фіскалів доходить ілі вони її
спіціатільно тіряють smoking smiley

Таня, я не представляю как систематически может чтото теряться. Такогг просто не может быть
Таня, я не представляю как систематически может чтото теряться. Такогг просто не может быть

Ну я про сістєматічность не кажу - читаю періодічєскькі і на форумі
і на ФБ подобні сообщєнія - щас даже їхній кабінєт почті моща - можить
і з остальним уже наладили winking smiley

Так, звітую. Спочатку хотіла подати заяву на реєстрацію ФОП через онлайн-будинок юстиції. Але: у заяві чому ніяк не підтягувався блок про отримання Витягу, то зависало і треба було по-новій заповнювати... Одним словом, вирішила через Igov, але там по регіонах реєстрація триває в середньому до місяця часу. Відтак, приїхала до місця реєстрації і зареєструвалась у ЦНАПі за 5 хв.
Наступного дня подала заяву в податкову на ЄП 3 група, книжку і т.д.

І в податковій мені сказали, що вже наступного місяця я маю платити ЄСВ. А в різних джерелах (календарі для ФОП на 2018 рік, наприлкда, на бухресурсах) пишуть, що платити треба за квартал. Хотіла б дізнатись, може хтось з цим стикався?

Чи це немає значення як платити - помісячно, чи за квартал?

Наперед дякую за відповідь!

п.с. І ще - цілком ймовірно, що за другий квартал року (перші три місяці діяльності) у мене не буде доходу від підприємницької діяльності - тоді єдиний податок я не плачу? Чи все одно має бути базова ставка?
Всі ФОПи на єдиному податку платять ЄСВ незалежно від
отримання доходів. З 2017-го навіть загальників зобов'язали,
так шо сам факт реєстрації ФОПом вже зобов'язує платити tongue sticking out smiley
А платити можна й квартально - дозволено, як вам зручніше так
і платіть і не дуже слухайте фіскалів - робота у них така, аби
ми частіше і більше платили... drinking smiley

Спасибі велике! Так, знаю, що ЄСв обов"язкове! Добре, ну наразі буду платити помісячно!
але звіт все-одно раз у квартал?
ttacja
Спасибі велике! Так, знаю, що ЄСв обов"язкове! Добре, ну наразі буду платити помісячно!
але звіт все-одно раз у квартал?

Звіт квартальний тільки по єдиному податку, бо ви
на 3-й групі (для 1-ої і 2-ої річний) і 1-ДФ, якшо є наймані
працівники чи комусь із фізиків (не плутать з ФОПами)
сплачували і відповідно утримували ПДФО і ВЗ. По ЄСВ
за самого ФОПа - річний, а от за найманих щомісячний,
як і платежі...drinking smiley

Шустрик, дякую за допомогу Вам щиро!
Подниму темку.

Консультировалась у гос.регистратора по вопросу регистрации ФЛП не по месту прописки, указанному в паспорте. Мне говорят, что мы вообще адреса не сверяем, как вы указали в регистрационном заявлении, так и регистрируем, а налоговая берет на учет по адресу, указанному в выписке.

Получается, что можно регистрироваться по любому адресу или как?
Может кто-то разъяснить?
Ни от регистратора ни от налоговой конкретного ответа не получила..

Може. Якшо на ЄП, то вказуєцця в заяві на ЄП
в місці провадження діяльності.

Алиссия
Подниму темку.

Консультировалась у гос.регистратора по вопросу регистрации ФЛП не по месту прописки, указанному в паспорте. Мне говорят, что мы вообще адреса не сверяем, как вы указали в регистрационном заявлении, так и регистрируем, а налоговая берет на учет по адресу, указанному в выписке.

Может кто-то разъяснить?
Стикнулась з таким сьогодні - дівчинку з адресою реєстрації у Хмельницькому, зареєстрували у Львові за адресою проживання у м. Львів, а податкова взяла там же на облік. Гаряча лінія ЦНАПу каже -ні , тільки за адресою реєстрації. І вона права. Адміністратори у ЦНАПі щось зовсім погубились, а реєстратори не звіряють, чи що. Тепер міняємо адресу, податкова передає картку у інспекцію за місцем реєстрації.
Moraine

Подниму темку.

Может кто-то разъяснить?
Стикнулась з таким сьогодні - дівчинку з адресою реєстрації у Хмельницькому, зареєстрували у Львові за адресою проживання у м. Львів, а податкова взяла там же на облік. Гаряча лінія ЦНАПу каже -ні , тільки за адресою реєстрації. І вона права. Адміністратори у ЦНАПі щось зовсім погубились, а реєстратори не звіряють, чи що. Тепер міняємо адресу, податкова передає картку у інспекцію за місцем реєстрації.
А якщо цього не робить?
Всім доброго дня!.Підскажіть мені будь-ласка бо я не дуже в цьому обізнаний,з яких документів почати оформлення(хочу відкрити станцію по встановленню гбо(пропан)+сто.
І ще одне питання,приписаний я в Житомирі а діяльність хочу вести в Києві,де потрібно оформлювати документи?
Буду всім дуже вдячний за поради!!)).
Vetruk17
Всім доброго дня!.Підскажіть мені будь-ласка бо я не дуже в цьому обізнаний,з яких документів почати оформлення(хочу відкрити станцію по встановленню гбо(пропан)+сто.
І ще одне питання,приписаний я в Житомирі а діяльність хочу вести в Києві,де потрібно оформлювати документи?
Буду всім дуже вдячний за поради!!)).

не проще нанять бухгалтера?Вы же сами не сможете вести учет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00066499999999997