Порошенко: Должна быть возможность силового возвращения Донбасса Проклятые дороги: Где в Украине чаще всего погибают в ДТП Филарет считает, что большая часть "московских" приходов перейдут в УПЦ ГФС: предприятие тепловой генерации купило виртуальный уголь на 51 млн гривен Украинцам разрешат ездить без водительских прав В Украине запретили украинский препарат для физрастворов Налоговики объявили войну зарплатам в конвертах Порошенко усомнился в открытии рынка земли в Украине 10 фактов о баклажанах Почему квартиры не дешевеют
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП ЕП 3 гркпа не повідомив податкову про зміну КВЕД

Відправлено користувачем brazzaville 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!

Працюємо з ФОПом, який надає нам послуги, сьогодні перевірила в електронному кабінеті його КВЕДи, а вони не співпадають з реєстром ЄДР. Ще гірше, що вони в нього п'ятизначні. Запиту на отримання Витягу ЄП він немає.
Я так розумію, якщо він зараз має повідомити податкову про зміну КВЕД, в ЄДР він змінив в січні 2017 р. Штрафу за не подачу інформації про зміни КВЕД немає, а ось вони можуть весь дохід за 2017 р. обкласти за ставкою 15% і він має перейти з єдиної системи на загальну?
А підприємства які йому виплачували дохід можуть кваліфікувати як виплати фізичній особі, і з цього доходу маємо заплатити за нього ЄСВ?

Дякую за допомогу та ваші роздуму!
А як ви перевірили в кабінєті його КВЕДи - у вас шо є його ЄЦП?!?!?!
Та й я, наприклад по своїм ФОПам бачу тільки основний вид eye popping smiley

Якшо це проста зміна видів діяльності по новому класифікатору,
то проблєм не має бути ніяких. Просто ФОП скоріш за все не подавав
заяву на ЄП зі зміною КВЕДів - а це різні реєстри в базі податківців.

Підприємствам кваліфікувати виплати доходу просто фіз.особі не
зможуть оскільки він ФОП і проблєми з оподаткуванням то тільки його .



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ага, я не правильно сформулювала, я не заходила в його кабінет, просто використала сервіс Реєстр платників єдиного податку і там побачила його КВЕДи.


А про 22%, я "перебдела" КВЕДи в нього в ЄДР впорядку, це в реєстрі ЕП там немає.

Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
1) роботодавці:

підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами;
Quote
brazzaville
Ага, я не правильно сформулювала, я не заходила в його кабінет, просто використала сервіс Реєстр платників єдиного податку і там побачила його КВЕДи.

Якшо ви з ним і далі співпрацюєте, то підкажіть - можливо він просто не знає,
шо йому потрібно здать заяву на ЄП в якій відмітить в п. 5.3 зміну видів діяльності
і вказать нові. Також здать заяву на витяг з реєстру платників ЄП і отримать його.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та, я йому сьогодні написала план дій, просто боюсь, що після того, як він внесе зміни, його можуть перевести на загальну систему і весь його дохід за 2017 і 2018 р. обклажуть пдфо, бо він надавав послуги, а з реєстру ЕП там взагалі продаж автозапчастин.sad smiley
Quote
brazzaville
Та, я йому сьогодні написала план дій, просто боюсь, що після того, як він внесе зміни, його можуть перевести на загальну систему і весь його дохід за 2017 і 2018 р. обклажуть пдфо, бо він надавав послуги, а з реєстру ЕП там взагалі продаж автозапчастин.sad smiley

Ну якшо він не отримував витяг з реєстру платників ЄП, то в кабінєті
цих даних нема, перевіряла ось тікишо по свойому ФОПу - є в мене такий,
то він має ше свідоцтво платника ЄП зразка 2012-го року - перевірте які
там КВЕДи, а тоді будете "панікувать" tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050600000000001