Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
НЕ кидайте тапками. Допоможіть, шановні колеги, бо від номативки вже очі вилазять. Ситуація наступна. Є ФОП загальник з пдв та акцизом. Платником ПДВ став автоматично (перевищення ліміту продажу). Намагаюсь скласти зведені податкові накладні АЛЕ в Z звіті є тільки такі дані - "обіг без пдв" "обіг ПДВ 0%" "збір (акциз)". Я так розумію, що КА просто не запрограмовано на ведення даних ПДВ 20%. Але ж податкову зведену потрібно скаладати з моменту , як ФОп став платником податку.? На основі якої цифри складати податкову накладну? Де брати коди підакцизних товарів? Чи просто складати "товар в асортименті" і одиниця виміру "грн"??? Який код зведеної податкової (1-4)???
Або киньте в мене нормативкою.
Дякую за розуміння!


p.s. яку програму для реєстраціі ви використовуєте? чи все можливо робити в електронному кабінеті платника?
РРО нужно запрограммировать под НДС. Сейчас все равно нужно начислить НДС, хоть его и нет в РРО. Принцип начисление такой:
При продаже подакцизного товара на сумму 126 грн
база для акциза 126/105*100=120
акциз 126/105*5=6
база для НДС (126 - 6) /1,2 = 100
НДС (126 - 6) /6 =20 или 100*0,2 = 20.
По-хорошему конечно нужно вносить в сводную НН всю номенклатуру товара, коды можно взять во входящих НН. Но по сути, если выписать НН на "товар в ассортименте", то НО ведь с Вас не снимут. Так что решайте сами, нужно ли Вам морочиться с номенклатурой или так сойдет.
Спасибо за помощь) Я так и думала, просто после такого количества нормативки запуталась)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025399999999998