Украину 24 апреля ждет солнечный день В Польше ввели 13 пенсию Каждая третья новорожденная девочка доживет до 100 лет На ВНО зарегистрировались свыше 354 тысячи украинцев Долина нарциссов массово зацветает в начале мая На выходные обещают солнечную погоду и до +23° Под Харьковом снесли «молодого Ленина» Депутаты в зале Рады разругались из-за фразы "свинячий язик" У ВСУ на Донбассе новые потери В Кремле исключают контакты с Киевом до инаугурации Зеленского
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ Виправлення помилки

Відправлено користувачем RLN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
По ФОПу за найманого працівника здано форму 1 ДФ без відмітки працювало за ТРУДОВИМИ ДОГОВОРАМИ. Звіт прийнятий. Потім здали НОВУ ЗВІТНУ 1 ДФ З ти самими показниками і додали відмітку працювало За ТР. ЗВІТ ЗНОВУ приянято. ЗАПИТАННЯ: Дані по з/ платі працівника задвоїлись ? ЯК ЦЕ ВИПРАВИТИ? І чи можна подивитися в електронному кабінеті?
Подать еще одну нову звитну с единичкой в последней колонке, она отменит задвоение. Только в этой новой звитной не забудьте тоже количество работников по трудовому договору проставить.


В елект. каб. есть " ПОВІДОМЛЕННЯ щодо допщених помилок у податкових розрахунках за формою 1 ДФ. " КОД помилки 73 " Запис відбракований з причини дублювання після перевірки наявності такого ж запису в ЦБД ДРФО . Это значить что ничего не задвоилось или я не правильно понимаю?
Разве никто не знает?????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00040099999999998