Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація про майновий стан і єсв

Відправлено користувачем iryna150193 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Як правильно порахувати ЄСВ щоб віднести його до витрат у деці. Я правильно розумію що сплачені ЄСВ за 2017 рік піде у мої витрати за 2018 рік. Але як його порахувати? Це будуть сплати з січня 2017 по 9 лютого 2018? Чи з січня 2017 по грудень 2018. Чи може взагалі з 9 лютого 2017 по 9 лютого 2018? Ці всі сплати сумуються і вийде ЄСВ яке можна віднести у деку.
Поправка " з січня 2017 по грудень 2017
Все оплаты ЕСВ вносятся в книгу доходов и расходов датами оплат. На основании книги заполняется декларация. Выходит, в деку за 2018 год попадает ЕСВ, оплаченный с 1 января по 31 декабря 2018 года.


, ФОП, який не використовує працю найманих працівників, формує і подає звіт по ЄСВ сам за себе. Такий звіт подається один раз на рік – до 10 лютого року, наступного за звітним періодом. Звітним періодом є календарний рік.

Отже, ФОП на загальній системі сплачує єдиний соціальний внесок за звітний рік до 10 лютого наступного року. Вже після подання звіту щодо сум нарахованого ЄСВ. Тому суму сплаченого єдиного внеску за звітний рік відносять до складу витрат в наступному році (а саме ЄСВ сплачений ФОП за 2017 рік – відносимо до витрат 2018 року).

Джерело: Мінфін
Як тоді зрозуміти це. Вибачте я може не уточнила що ЄСВ за себе а не за найманих працівників
Quote
iryna150193
Як тоді зрозуміти це. Вибачте я може не уточнила що ЄСВ за себе а не за найманих працівників
Ну вы же ЕСВ, уплач. за 2017 в 2018 году записали в книгу в 2018 году - вот и берите в расходы 2018 года. Вам Blick об этом и написала
Ну всё правильно Вам Blick написала.
У ФОПов кассовый метод определения доходов и затрат, тобто по полученным или оплаченным деньгам. Это касается и ЕСВов (и за найманых, и за себя ).
Все ЕСВы, оплаченные в 2018м за 2018й относятся к затратам 2018го года.
ЕСВы, оплаченные уже в 2019м , но ещё за 2018й, относятся уже к затратам 2019го года.
Ну, сейчас мы еще и авансовые взносы по ЕСВ платим, да и раньше по желанию можно было заранее оплачивать. Я даже специально этим пользовалась, платили авансом ЕСВ в декабре, чтоб включить его в расходы и уменьшить чистый доход.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033100000000008