Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, досвідчені бухгалтера. ФОП 3 групи, платник ЄП, надавав поворотну фінансову допомогу ФОПу на загальній системі на регулярній основі протягом року перераховуючи кошти зі свого підприємницького рахунку. На думку податківців це фінансове посередництво, що є забороненим видом діяльності на спрощеній системі оподаткування. А якщо в договорі прописати не ФОП, а фізична особа. ФОП же має право, якщо не має заборгованості зі сплати податків, використовувати підприємницькі кошти на власні потреби. Дякую!
А підприємницький рахунок, з якого надавалася допомога, цей рахунок відкрито на ФОПа ? Чи на фіз. особу ?
Думаю, що на ФОПа....
Тоді якщо навіть в договорі пропишете фізособу, то не зможете пояснити податковій, навіщо фізособа надавала допомогу з фопівського рахунку.

ФОП же має право, якщо не має заборгованості зі сплати податків, використовувати підприємницькі кошти на власні потреби.
Так, може....Але він спочатку має перекинути кошти з фопівського рахунку на свою картку фіз. особи. І тільки після цього, з СВОЄЇ КАРТКИ, витрачати кошти як заманеться.....
Але це так було у минулому році зовсім не багато часу. .2 січня 2020 року набула чинності постанова Нацбанку, яка містить пряму заборону на витрачання коштів з бізнес-рахунків ФОПів на особисті, не пов'язані з бізнесом потреби, а 16 січня 2020 року Нацбанк зупинив цю норму постанови. Чи я помиляюсь?


Так, у податківців це нав'язлива ідея - щодо фін.посередництва.

Хоча всі незалежні експерти неодноразово писали, що навіть визначення фінансового посередництва говорить про те, що надання поворотної фіндопомоги до посередництва не має ніякого відношення.

Тут або судитися, або таки прописати в договорі фізичну особу.

Щодо заборони про рахунки - воно-то так...Але санкцій за це немає. Від слова зовсім.

Тому нехай надає як фізособа.

Бо результат судового оскарження нікому не відомий...
Доброго дня, в нас така ситуація: керівник підприємства (єдиний податок 3 гр.) він же і ФОП (2 гр. єд.под.) Чи може зі свого рахунку ФОПа перевести кошти на підприємство як зворотню безвідсоткову фін. допомогу. щоб не платити 4 % за внесення в касу фін.допомоги., від фізособи. Дякую за допомогу.
Может. Главное успеть вернуть в течении 12 месяцев.
Статья Вам в помощь:
[i.factor.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00029500000000005