Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі" Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статися "Так нас ніхто не ображав". Жителі тимчасово окупованого півдня йдуть у партизани Не лише у Польщі: в яких країнах Європи скасовується безкоштовний проїзд у транспорті Кілограмовий торт "Карамелька" за 30 хвилин: готуємо без розкочування коржів
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Отчетность ФОП 3 гр

Відправлено користувачем Penka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Отчетность ФОП 3 гр
Добрый день, коллеги,

подскажите удается ли вам сдавать Декларации по единому? неделю жду кв.№2 ( а в ответ - тишина
Тож саме. Я подала з кабінєту (і не один) і є тільки 1-ша квитанція.
Єдине шо є в перегляді звітності і навіть реєстраційний номер
присутній, АЛЕ нарахувань в карточці нема...

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день, я уже 100 раз отправляла, то ждала 2 квитанцию, пришла, что отчет не принят. Подала сегодня снова, пришла 1 кв.- отчет не принят, Дурдом. Тех поддержка говорит, что еще налоговая с пенсионным никак не соединяться. Жду.
Может это у меня так... Кто то уже сдал?

Re: Отчетность ФОП 3 гр
у меня тоже сдано по десятку ФОПов и везде пришла кв.№1, остановилась и сижу жду так как дважды делать одну работу не хочу (
Но если еще раз создадите отчет и отправите, то придет 1 кв. и в ней отказ о принятии. Как они нас уже задрали....
А как у кого с отчетом по ЕСВ, второй день жду 2 квитанцию. Капец просто.
ПСИ
А как у кого с отчетом по ЕСВ, второй день жду 2 квитанцию. Капец просто.
Это не капец, это полный маразм !
Читаю ФБ, это ужас ужасный, люди ждут кв № 2 с 5,6,7,8 числа......Кому-то всё-таки приходит адекватная квиташка, кто-то отсылает повторно.....Некоторым приходит квиташка со смайликом, что означает полную ...опу...
Лично я жду с 12-го числа, повторно ещё не отправляла (боюсь нарваться на смайлик). Но надолго меня не хватит, не уверена, что дотерплю до понедельника (((
Подскажите пожалуйста код отчета по ФОп 3 гр в медок или в эл.кабинете
Подскажите пожалуйста -отправляю декларацию по ФОп 3 группа за 1 квартал код F0103307
Приходит ошибка Виявлені помилки/зауваження:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом
Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату
(стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані
і не може бути збережений. Опис помилки:
"державна реєстрація припинення": Недопустимый атрибут xsi:nil
элемента "державна реєстрація припинення"..
Нигде отметок о закрытии не ставила
начали приходить кв.№2 и все с одной и той же ошибкой:
Обробку документа не виконано.
Відомості про суми доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску подаються за останній податковий період.....
Дані не завантажено до Державного реєстру загальнообов'язкового соціального страхування.

НО, я ведь не подавала Додаток 1!!!!! angry smiley
Вони долампічували звіт, тому по поданим раніше
прийшли квитанції з помилкою. Треба перездавати.
Питання коли вони долампічать повністю...

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня,
Дивлюсь ролик Мар'яни Кавин, вона подає через електроний кабінет, то каже, що треба видалити пусту прикріплену відомість (яку будемо заповнювати в 4 кв. по ЄСВ), Ось тільки питання як її видалити в програмі Медок. Віконця не активні.
Дочекалась квитанцію №2....Код помилки 01
Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску подаються за останній податковий (зітний) період "кватал"/"півріччя"/"три квартали") у випадках проведення державної реєстрації припинення...."
Виправте помилки і надішліть документ повтороно....
Як його тепер надсилати? Як звітну?звітну нову? уточнюючу? і як подавати додаток 1...ще ж не кінець року?
у меня таже ошибка, я проверила, додаток 1 не прикрепляла даже пустым, это видно в кабинете в режиме Просмотр отчетности, но все равно ошибка.
Пересдавала повторно, ничего не помогло (
На одном из форумов девушка написала "Фух, приняли, наконец, F0103307. В продолжение своего предыдущего коммента. Тупо продублировала отменённую Декларацию в Кабинете, изменила дату, подписала и отправила. Через 5 минут пришла Квитанция 2 о приёме без ошибок"... Вот сижу боюсь, но думаю пойду тем же путем!
Ура! только что отправила повторно, принято)
УРА! Все прошло. За две минуты! Отправила повторно предыдущий отчет и дату поменяла, все супер.
УРА , тоже все прошло. Сдавала через Медок, обновила вчера до 36 версии и все отправилось и сдалось, Хух. Но это по ФОПам, сейчас по предриятию буду делать, а там и людей побольше и движуха.....
Кто-нибудь сталкивался с отрицательной квитанцией 2, но при этом начисление в "стан розрах. з бюджетом" всё таки попало... и как в этом случае быть? Пересдавать декларацию? Не удвоится ли начисление?
В налоговой по телефону сказали: если есть начисление, значит дека села, а по квит.№2 с отказом - мы вам ничем помочь не можем звоните на горячую линию...
как вариант, сдать "нову звітну"
все декларация по единому вчера сдала, кв.2 пришли в течение 5 минут, сегодня проверила эл.кабинет по расчетам с бюджетом, но в начислениях пока данных нет, ждем...
Penka
все декларация по единому вчера сдала, кв.2 пришли в течение 5 минут, сегодня проверила эл.кабинет по расчетам с бюджетом, но в начислениях пока данных нет, ждем...
Да, у меня ситуация один в один !!! По состоянию на 15.00 - нет начислений ((((
Ждём.....
сегодня очередной сюрприз, сдаю декларации и мне приходят кв.1 "не принято" потому видите ли отчет был подан хотя я его сдаю первый раз angry smiley
нет слов, у этих красавцев опять что-то поломалось
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00057099999999999