Без комісій та оплати. Польські банки продовжили пільгові умови для українців Банки посилили вимоги при видачі кредитів населенню та підвищили ставки Джонсон назвав умову, за якої Путін не наважився б напасти на Україну Як приготувати яворівський пиріг, що увійшов до нематеріальної культурної спадщини України "Війна програна, а країною керує старий диктатор": ексспічрайтер Путіна заявив про можливий переворот в РФ Зіпсується смак борщу: які інгредієнти до української національної страви краще не додавати Американський генерал назвав вирішальне поле битви у війні Росії проти України Можна їсти не всім: лікарі розповіли всю правду про свиняче сало У Польщі оновили правила повторного в'їзду для українців: які тепер умови Чи чекати сильних морозів та снігопадів у лютому: синоптик здивував прогнозом
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

переход с 5% на 2% Третья группа

Відправлено користувачем barracuda13 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.Подскажите ответы на такие вопросы.перешел со ставки 5 на 2 14.06.22, 2% будет считаться с 01.04.22?или с 14.06.22?
И еще вопрос.как я понял отчеты подавать помесячно.но в апреле и мае я был на 5% где поквартально,а сейчас 2% помесячно.То подать в налоговую 2 отчета за май и за апрель сразу?
З 15.06 - з наступного робочого дня. Якщо заяву подали сьогодні і вона прийнята.

Квітень-травень і червень по 14.06 включаєте в декларацію за 2 квартал, 5%.
Декларацію за червень з 15 по 30 подасте у липні, до 20 числа, 2%
Для впевненості подайте запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку в електронному вигляді. У витягу буде вказана дата переходу


Допоможіть , будь ласка!Підприємство отримало аванс,перебуваючи на спрощеній системі 2%, відвантаження відбулось після повернення на загальну систему.Реалізували товар придбаний ще до переходу на 2%, коли перебували на загальній системі. Чи потрібно нараховувати ПДВ (умовні податкові) на таку реалізацію?
Quote
isolovkagmailcom
Допоможіть , будь ласка!Підприємство отримало аванс,перебуваючи на спрощеній системі 2%, відвантаження відбулось після повернення на загальну систему.Реалізували товар придбаний ще до переходу на 2%, коли перебували на загальній системі. Чи потрібно нараховувати ПДВ (умовні податкові) на таку реалізацію?
Думаю, ні.

Для ПДВ обліку важлива перша подія. Тож при реалізації ПЗ у Вас не виникає. Якщо аванс був отриманий в повному обсязі.

Зате у Вас виходить подвійне оподаткування: перебуваючи на ЄП, сплатили 2% з авансу, і, повернувшись на загальну систему, сплатите 18% з отриманого за реалізацію прибутку.

Якби Ви продавали, перебуваючи на ЄП, то тут виникли б умовні ПЗ за раніше отриманим податковим кредитом. А так не бачу підстав для нарахування умовних ПЗ.


До того ж, схожа ситуація з ПК. Наприклад, Ви купили товар на ЄП. Податкового кредиту у Вас немає, але коли Ви будете його продавати на загальній системі ПЗ буде нараховано.

Пошукайте інформацію без прив'язки до спецгрупи - перехідні операції і ПДВ.

Податкова, звісно, буде проти. Бо ПК отримано, а ПЗ немає.

Якщо знайду законодавче підтвердження своїх думок або протилежну думку з обґрунтуванням - скину.
Щиро дякую за допомогу!!!
Дивіться, яка ситуація, по суті, Ваша реалізація на загальній системі - це теж неоподатковувана операція. І для податківців тут однозначно будуть компенсуючі ПЗ.

Але знайшла ось таке пояснення:

стосовно компенсуючих ПЗ згідно з п. 198.5 ПКУ виникає запитання: нараховувати їх чи ні? Вважаємо, що робити цього не треба. Адже формально п.п. «б» п. 198.5 ПКУ вимагає компенсувати вхідний ПДВ, якщо товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися в операціях, звільнених від оподаткування, зокрема, відповідно до підрозд. 2 розд. XX ПКУ. В нашому ж випадку ПДВ-звільнення передбачене п.п. 9.5 підрозд. 8 розд. ХХ ПКУ. Тож підстав нараховувати компенсуючі ПЗ ні по товарам/послугам, ні по необоротним активам, на наш погляд, немає.

Тут позиція така, що компенсуючі ПЗ, якщо читати норми ПКУ прискіпливо, не виникають.

Хочете перестрахуватись і не готові до суперечок з фіскалами - робіть умовні ПЗ, а ні, то в суді буде шанс відстояти своє право на кредит.

І пошукайте/попитайте про коригування фінансового результату до оподаткування - мене дуже бентежить це подвійне оподаткування. Згідно законодавства такого бути не повинно. По бухгалтерії реалізацію без визнання доходу ніяк не провести, значить якось треба його потім відмінусувати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043099999999999