Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не могу закрыть медок! eye popping smiley

Відправлено користувачем tiger1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
M.E.DOC 10.00.209
Мережева версія
ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7600.0

Win32ErrorCode=10051 System.Net.Sockets.SocketException: Сделана попытка выполнить операцию на сокете при отключенной сети 169.254.120.150:9996

Server stack trace:
at System.Net.Sockets.Socket.DoConnect(EndPoint endPointSnapshot, SocketAddress socketAddress)
at System.Net.Sockets.Socket.Connect(EndPoint remoteEP)
at System.Runtime.Remoting.Channels.RemoteConnection.CreateNewSocket(EndPoint ipEndPoint)
at System.Runtime.Remoting.Channels.RemoteConnection.CreateNewSocket()
at System.Runtime.Remoting.Channels.RemoteConnection.GetSocket()
at System.Runtime.Remoting.Channels.SocketCache.GetSocket(String machinePortAndSid, Boolean openNew)
at System.Runtime.Remoting.Channels.Tcp.TcpClientTransportSink.SendRequestWithRetry(IMessage msg, ITransportHeaders requestHeaders, Stream requestStream)
at System.Runtime.Remoting.Channels.Tcp.TcpClientTransportSink.ProcessMessage(IMessage msg, ITransportHeaders requestHeaders, Stream requestStream, ITransportHeaders& responseHeaders, Stream& responseStream)
at System.Runtime.Remoting.Channels.BinaryClientFormatterSink.SyncProcessMessage(IMessage msg)

Exception rethrown at [0]:
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.HandleReturnMessage(IMessage reqMsg, IMessage retMsg)
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.PrivateInvoke(MessageData& msgData, Int32 type)
at ZvitInterface.IProgressParam.get_ProgressMax()
at ezvit.FormZvitMain.MakeBackup(CreateOnExitEx createOnExitEx)
at ezvit.FormZvitMain.ExitMainModern(Boolean showExitDialog, Boolean onlyCheck)
at ezvit.FormZvitMain.ExitMain(Boolean showExitDialog, Boolean onlyCheck)
at ezvit.FormZvitMain.FormZvitMain_FormClosing(Object sender, FormClosingEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnFormClosing(FormClosingEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.WmClose(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)
at ZvitClientInterface.FormZBase.WndProc(Message& m)
at ezvit.FormZvitMain.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

Сама Дека, ее Додатки не открываются. Не могу закрыть медок, так как постоянно вылезает меню,что во время работы с программмой возникла ошибка и дальше по тексту...
Ctrl+Alt+Del обычно помогает.smiling smiley
Спасибо! Попробую!так я когда-то комп выключала в аварийном режиме ,если зависал))


Це був жарт smiling smiley Я мала на увазі, коли вже нічого не допомагає, то це точно допоможе smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024299999999999