Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

як здати декларацію ПДВ,якщо помилка в м.е.ді

Відправлено користувачем Vika2011 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Хотіла відправити декларацію ПДВ,а тут таке!!!!Пише мені : "Функція доступна лише за умови придбання модулю програми.За інформацією зверніться в організацію,яка Вас обслуговує:Гаряча лінія "М.У.Doc IS" - (044)206-72-10"
Вже сьогодні ледь реєстр відправила,і ЄСВ,а цю п....ку ніяк неможу!В когось було таке і я к ви виходили з того? Дякую!
Тему закриваю.Знайшла - мій гріх,не видалила з корзини деку попередню,що була неправильна.Все пішло,правда у відкритому виді,як і всі решта.Дякую.
Для отправки отчетности в демо версии, после импорта файлов из другой бухгалтерской системы, Вам необходимо открыть отчет, нажать «Наступні дії – Підписати – Відправити у контролюючий орган». Вся отчетность в демо версии после обновления 10.01.004 отправляется с открытого вида документа, через меню «Наступні дії»


Дякую,а скажіть ще таке - як в ОПЗ створити пакет документів для імпорту в МЕДОК?там в мене створюється лише окремо,і тоді МЕДОК матюкається.Дякую
Vika2011
Все правильно Вы выгружаете с ОПЗ.
Просто в момент импорта данных файлов, в программу Медок, Вам нужно не по отдельности загружать в программу, а все вместе выделять и импортировать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035999999999997