Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

МЕДОК "порадовал"........

Відправлено користувачем nikon 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
подскажите, а МЕДОК-онлайн пока бесплатный на неопределенный срок? или только на месяц?
бесплатные, я так поняла 30 дней, я одного ФОПа зарегистрировала - пишет - срок до 04.07.15
Подскажите, может кто знает, почему медок-онлайн не видит сертификаты?? В криптопровайдере путь на электронные ключи указан правильный!angry smiley


спочатку зайшла в свій медок демо версію - адмінустрування- сертифікати- там зверху є кнопка зберегти- вказала шлх тоді оновила, але є сертифікати підписання , а є шифрування зверніть на це увагу, для входу власне має стасус вашої організації мати шифрування
Где же взять сертификат "шифрування", у меня выбирается сертификат "підписання"???
Все спасибо, сертификат шифрування найден!!smiling bouncing smiley
При отправке ЕСВ через медок - онлайн, выдало ошибку:
Некорректный формат XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений.
Опис помилки: '' violates length constraint of '10'. The element 'BOSS_NUMIDENT' with value '' failed to parse.
Что делать, подскажите. пожалуйста??
А можно дурацкий вопрос: сертификаты от обычного Медка подходят к Медку-Онлайн?
Спасибо. А иметь Медок и Медок-Онлайн на одном компьютере нельзя, да?
Quote
Цветик
Спасибо. А иметь Медок и Медок-Онлайн на одном компьютере нельзя, да?

Чівоєта - всьо можна...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та просто вроде выше писали, что нельзя...
Ну можить це залежить од возможностєй компа...
Я собі ставила, тільки ключі і сертифікат через
флешку використовувала - нада було РК на
мінус одправить покупатєлям, а на ЄДО
розкошелювацця не охота...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
milahlar
бесплатные, я так поняла 30 дней, я одного ФОПа зарегистрировала - пишет - срок до 04.07.15
Наоборот, 30 дней Медок-онлайн работает как лицензионный, а потом перехрлит в демонстрационный режим.
У кого не заходит в медок-онлайн? Или это у меня такая проблема?angry smiley
Quote
sama08
У кого не заходит в медок-онлайн? Или это у меня такая проблема?angry smiley
И я не могу : все время пишет несовпадение сертификата-подписи...
Задолбал...
Ключи и сертификаты в одной папке на флешке. Ходила и через Мозиллу, и через Хром.
Выкидывает...
Кто-то что-то толковое может подсказать ???confused smiley
Працює жахливо. Цілий день сьогодні витратила на те, щоб зареєструвати підприємство в Медок онлайн, і зробити звіт. Збереження по годині чекаю, іноді просто вибиває із системи, глючить. Зараз клікнула, щоб подивитись наявність помилок в табл.1, пише: Завантаження і більше 30 хв чекаю. поки завантажить...sad smiley
Quote
accountent
Працює жахливо. Цілий день сьогодні витратила на те, щоб зареєструвати підприємство в Медок онлайн, і зробити звіт. Збереження по годині чекаю, іноді просто вибиває із системи, глючить. Зараз клікнула, щоб подивитись наявність помилок в табл.1, пише: Завантаження і більше 30 хв чекаю. поки завантажить...sad smiley

Вот и я также...
В пятницу зарегистрировалась, полдня про...маялась, даже уведомлений не было. Написала онлайн-сообщение - полное игнорирование. В программе статус "отправлено", сегодня с утра звоню в ГНИ, там отчет не видно...
С обеда все по новой, часа 3 ушло на 1 отчет.
Так еще и фиг знает сколько раз выбрасывало то в игру, то в ремонт ПК, то в рекламу, то "листок" окна заворачивает, то...
Да еще еле потом закрыла Хром
А через месяц вообще не понятно чего ожидать, в ГНИ по поводу наличия альтернативной программы сказали, что больше ничего посоветовать не могутsad smiley
А вы в результате отчет сдали?
Quote
STI
Quote
accountent
Працює жахливо. Цілий день сьогодні витратила на те, щоб зареєструвати підприємство в Медок онлайн, і зробити звіт. Збереження по годині чекаю, іноді просто вибиває із системи, глючить. Зараз клікнула, щоб подивитись наявність помилок в табл.1, пише: Завантаження і більше 30 хв чекаю. поки завантажить...sad smiley

Вот и я также...
В пятницу зарегистрировалась, полдня про...маялась, даже уведомлений не было. Написала онлайн-сообщение - полное игнорирование. В программе статус "отправлено", сегодня с утра звоню в ГНИ, там отчет не видно...
С обеда все по новой, часа 3 ушло на 1 отчет.
Так еще и фиг знает сколько раз выбрасывало то в игру, то в ремонт ПК, то в рекламу, то "листок" окна заворачивает, то...
Да еще еле потом закрыла Хром
А через месяц вообще не понятно чего ожидать, в ГНИ по поводу наличия альтернативной программы сказали, что больше ничего посоветовать не могутsad smiley
Квитанции пришли, вроде сдала.
Только по другому району (сдавала через Арт-Звит+) сегодня уточняла в районной ГНИ, сказали после 10-го все продублировать, а то еще у них не все в порядке.
Правда, первые отчеты у меня без k, так что там надеюсь повторять не надо будет. Но дозвониться и уточнить числа 15 попробую.
Можна й в Сонаті створювати, я так роблю)

В "Налаштувати профіль" вибираємо "Бланки" ставимо галочку "Пенсійний фонд" тоді вибираєте "Пенсійний фонд" галочка "Звітую в ПФУ" заповнюєте дані і вуаля))
Quote
nastagorukrnet
Можна й в Сонаті створювати, я так роблю)

В "Налаштувати профіль" вибираємо "Бланки" ставимо галочку "Пенсійний фонд" тоді вибираєте "Пенсійний фонд" галочка "Звітую в ПФУ" заповнюєте дані і вуаля))
У вас ліцензійна СОНАТА?
так якась є ліцензія, не знаю чи платна))

її можна скачати на сайті
Quote
nastagorukrnet
так якась є ліцензія, не знаю чи платна))

її можна скачати на сайті
У Вас мабуть ліцензія на 30 днів безкоштовно, а потім потрібно платити....
Подскажите, пожалуйста, где в медке отключить округление до тысячных и поставить до сотых?
Отчет по ЕСВ не приняли выдает ошибку, хотя суммы везде одинаковые:
"Помилка Таблиця 6 аркуш 6. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку по аркушу сумам по ЗО, що зазначені в полі "Сума єдиного внеску за звітний місяць (із заробітку/доходу)", При цьому суми з типом нарахувань 3,5,7,9 та 12 повинно враховувати зі знаком мінус, суми з типом нарахувань 1,2,4,6, 8 та 11 враховувати зі знаком плюс"
Помилка Таблиця 1 рядок 5. зазначено суму відміну від загального підсумку графи "Сума єдиного внеску за звітний місяць (із заробітку\доходу)" таблиці 6 додатку 4 по всіх застрахованих особах, крім застрахованих осіб з типом нарахувань 2,3,4,5,6,7,8,9,11,12"

Хотя при проверке отчета не было таких ошибок. Позвонили с ПФ сказали что нужно поставить округление до сотых >grinning smiley<
Quote
nikon
Quote
sama08
У кого не заходит в медок-онлайн? Или это у меня такая проблема?angry smiley
И я не могу : все время пишет несовпадение сертификата-подписи...
Задолбал...
Ключи и сертификаты в одной папке на флешке. Ходила и через Мозиллу, и через Хром.
Выкидывает...
Кто-то что-то толковое может подсказать ???confused smiley
у меня та же ситуация, вообще не видит сертификаты ,не могу отчет сдать
Попробуйте менять сертификаты. Чтобы войти копируйте "шифрування", чтобы подписать меняйте его на "підписання", чтобы отправить опять меняйте на "шифрування" и т.д.При этом вместе их хранить не получается, т.е. один, потом на его место другой. Какой при...рок это придумал-загадка!
Quote
грим-НАТА
Попробуйте менять сертификаты. Чтобы войти копируйте "шифрування", чтобы подписать меняйте его на "підписання", чтобы отправить опять меняйте на "шифрування" и т.д.При этом вместе их хранить не получается, т.е. один, потом на его место другой. Какой при...рок это придумал-загадка!
Спасибо !thumbs up Обязательно попробую - и отпишусь. Но сразу говорю - я бы самостийно до такого полёта фантазии ни в жизнь не догадалась бы!!!
Я тоже не сразу поняла, что такое можно придумать. Но 2 дня мучений и "метод втыка" таки дал результат. Удачи.
Чому не вдається імпортувати в Медок податкову накладну XML файли . Постійно дає повідомлення про помилку , що ІПН не співпадають з карткою? В чому причина? Що за картка? Хто знає , будь -ласка???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000529