Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Налоговая в МЕДОК не отправляется контрагенту

Відправлено користувачем vitula 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, это у всех так или я особенная - у меня зарегистрированная в налоговой НН не отсылается контрагенту. Исчезло возможное действие внизу в Наступных диях. Дозвониться до тех. поддержки МЕДКА не могу - не берут трубку! Кто что знает по этому поводу? Это глюк или сюрприз от МЕДКА?
Все просто: закрываете НН, в реестре на ней нажимаете ПКМ и - Отправить контрагенту. На Медковском форуме говорили, что действие в Наступных диях вернут.
Спасибо, я уже дозвонилась в Медок. Расскахали также как и вы.


У постачальника Арт-звіт у мене -покупця медок. Підкажіть будь-ласка. як зареєструвати РК, який я завантажила у Медок від постачальника ч/з "імпорт звітів" у первинні документи. РК відкривається і вверху є штамп "Прийнято контрагентом" (мною). Тепер хочу відправити в ДФС на реєстрацію, а цієї функції не знахожу ні на панелі, ні в наступних діях. Хто що порадить.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000264