Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

где в медке находятся адресаты відправника ? (ДФС )

Відправлено користувачем любаша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
у меня не обновленній медок и пропал получатель налоговіх
можно как-то втянуть получателя?
Конечно
Выбираете в налоговой накладной поле покупатель, в левом верхнем углу выбираете кнопку створити запис, появляется чистая картка контрагента, вводите его едрпоу рядом становится активная кнопка завантажити сертификат, жмете, загрузили, в в левом верхнем углу выбираете кнопку оновити данни по контрагенту, в нижнем правом углу нажали ОК
ВСЁ готово! smileys with beer
Взагалі то мова напевно йде проте, що пропала Податкова інспекція у віконечку для відправки на реєстрацію. Суть полягає, що в ДФС закінчилися ключі та сертифікати, що втягнути нові достатньо оновити програму до останньої версії, а саме 151.


Quote
Lin@
Конечно
Выбираете в налоговой накладной поле покупатель, в левом верхнем углу выбираете кнопку створити запис, появляется чистая картка контрагента, вводите его едрпоу рядом становится активная кнопка завантажити сертификат, жмете, загрузили, в в левом верхнем углу выбираете кнопку оновити данни по контрагенту, в нижнем правом углу нажали ОК
ВСЁ готово! smileys with beer

eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley Скільки разів у податкової закінчувались сертифікати - ніхто ніколи такого не робив.
Добрий день, а якщо не хочу оновлювати щоб поки ще безкоштовно реєструвати пн? ніхто не робив такого?
Що означає безкоштовно реєструвати пн?
Quote
Цветик
Що означає безкоштовно реєструвати пн?

Думаю в безкоштовній програмці winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Не, то katiatk думает, что если лицензия кончилась и программу не обновлять, можно и дальше регистрировать НН. Не знаю, как модуль ЭДО, но с отчетностью такое не прокатывало, хоть и не обновлялась.
Такая тема прокатывает только с 1с. Я вот в семёрке до сих пор ЕСВ экспортирую, просто захожу в старую версию отчётов, где эта кнопочка есть. А декларацию НДС делаю уже из новых. А с Медком такое не пройдёт. Там у них к календарному сроку привязка, а не к обновлению.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031799999999993