Зеленський привітав юдеїв із Ханукою В Україні оголошено штормове попередження на завтра Осьминогов и крабов признали разумными существами Зимний характер. Синоптик рассказала о погоде в выходные и дала прогноз о начале зимы У Нідерландах перший сніг вкрив частину країни Ученые объяснили, почему наша Вселенная прекрасно приспособлена для жизни Туманы и до +10°: где тепло продержится до конца ноября США розглядають два сценарії у випадку вторгнення РФ до України, - WSJ Експерт назвав основну небезпеку штаму Omicron Астрономы обнаружили редкую черную дыру с отсутствующим звеном
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Оновлення M.E.Doc - 11.02.032! Зміни у функціоналі програми

Відправлено користувачем Medoc 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 11.02.032

ЗМІНИ У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ

Звітність
Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL)
1. Реалізовано можливість відбору отриманих пакетів звітності, що були створені аудитором. На панелі Фільтр у області Напрямок додано значення Від аудитора.
2. Додано можливість копіювання пакетів звітів, що були отримані аудитором від контрагентів. Скопійовані звіти доступні для редагування.
За наявності ліцензії Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL) – Аудитор (повна) реалізовано можливість копіювання звітів, що були створені з ЄДРПОУ клієнтів-суб'єктів господарювання.

Облік ПДВ
Реєстр виданих та отриманих податкових накладних
1. Додано перенесення значення поля Код пільги із реєстрів філій у відповідне поле реєстру головного підприємства при виконанні імпорту рядків за допомогою команди головного меню Правка – Імпортувати рядки з підзвітних.
2. Для консолідованого реєстру реалізовано можливість збереження значень колонок Філія та ЄДРПОУ при експорті реєстру у форматі Excel за допомогою команди головного меню Файл – Експорт – Універсальний експорт.

Первинні документи
Реєстр податкових документів / Реєстр електронних документів
Зверніть увагу! У версії 11.02.032 завершується впровадження Реєстру електронних документів.
Отримання, створення та робота з первинними електронними документами (актами, рахунками, універсальними документами тощо), починаючи з версії 11.02.032, буде здійснюватися лише у модулі Реєстр електронних документів.
У модулі Реєстр податкових документів можливо створювати, переглядати та опрацьовувати виключно документи: Податкова накладна та Розрахунок коригування.
Також звертаємо увагу, що первинні документи, створені на основі ПН/РК (за допомогою функції Створити на основі), будуть доступні у модулі Реєстр електронних документів.

Реєстр податкових документів
1. Реалізовано можливість розрахунку податкових зобов'язань при створенні Додатка 2 на основі зведеної Податкової накладної за допомогою функції Створити на основі – Додаток 2 на основі ПН.
У вікні Створити Додаток 2 на основі ПН додано опцію Додаток 2 до зведеної ПН. Якщо опцію встановлено, стають доступними поля: %, Розрахунок податкових зобов'язань зведеної ПН та %, Розрахунок податкових зобов'язань в Додатку 2. Для формування РК необхідно ввести значення в цих полях та натиснути ОК. У створеному РК автоматично розраховуються та заповнюються графи 13 та 14 розділу Б, де рядком зі знаком «-» зазначаються показники граф, які підлягають коригуванню, наступним рядком зазначаються виправлені показники.
2. Налаштовано експорт у Еxcel даних таблиці реєстру, відібраних за допомогою фільтра на панелі інструментів.

Автоматична обробка документів
Розширено можливість створення первинних документів за допомогою функції Імпорт вкладень до первинних документів.
У розділі Імпорт документів з диску (мультипотоковий) в блоці Імпорт вкладень до первинних документів додано опцію Універсальний документ. Якщо опцію встановлено, автоматичний імпорт вкладень буде здійснюватися у документи, які створюються за шаблоном типу Універсальний документ.
Ці доопрацювання також виконані у сервісі Універсальної автоматичної обробки документів.

Облік акцизного податку
Реєстр акцизних документів (пальне)/Реєстр акцизних документів (спирт, алкоголь, тютюн)
Додано можливість переглядати інформацію у розрізі акцизних складів про відправлені (створені) Довідки:
- «Довідка про розпорядника акцизного складу пального …» (J0210301, F0210301);
- «Довідка про витратоміри-лічильники обсягу виробленого спирту етилового та/або обсягу виробленої продукції» (J0210601, F0210601);
- «Довідка про зведені за добу підсумкові облікові дані …» (J0210401, F0210401 / J0210701, F0210701).
На панелі Фільтр додано поле Уніфікований номер АС. У полі можна обрати номер АС із підключеного довідника Господарські одиниці/Акцизні склади або ввести номер вручну.

Банківський модуль
Журнал автоматичної обробки
Розширено можливості автоматичної обробки документів. У розділі Налаштування на вкладці Підписання та відправка додано опцію Інкасові доручення, якщо опцію встановлено здійснюватиметься автоматична обробка документів:
1) автоматичне отримання документів:
- J1720101 Інкасове доручення (розпорядження);
- J1720201 Лист про відкликання інкасового доручення (розпорядження)
та автоматичне отримання квитанцій для документів:
- J1620101 Повідомлення з інформацією про стан виконання інкасового доручення (розпорядження).
- J1620301 Квитанція про отримання інкасового доручення (розпорядження)/листа про відкликання інкасового доручення (розпорядження);
- J1620201 Повідомлення з інформацією про результат розгляду листа про відкликання інкасового доручення (розпорядження).
2) автоматичний імпорт документів J1620101, J1620201, J1620301;
3) автоматичне накладання підписів (відповідно до комплекту підписів Інкасові доручення) та відправка у ДПС документів J1620101, J1620201, J1620301.
Також реалізовано автоматичний експорт документів розділу Монітор обробки інкасових доручень. Експорт виконується згідно налаштувань, встановлених на вкладці Налаштування – Експорт.

Довідники
Картка підприємства
У розділі Первинні документи додано поле Діє на підставі. Якщо поле заповнено, при створенні первинних документів його значення буде автоматично перенесене у документ.
У Конструкторі шаблонів додано системне поле Діє на підставі.

Зарплата
Оновлено довідник Індекс споживчих цін за січень 2021 р. – 101,3 %.
Звіти
1. Реалізовано автоматичне заповнення Таблиць 5, 6, 7 (FJ3040513, FJ3040613, FJ3040713) звіту Додаток 4 «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
2. Реалізовано автоматичне заповнення звіту S0301117 1-ПВ Звіт з праці (квартальна).

[medoc.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.000303