Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Имеет ли право одно лицо приватизировать две квартиры

Відправлено користувачем Скакалка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
в 1998 году мама и дочка приватизировали 1-комнатную квартиру 29,04 кв.м., теперь у дочки есть возможность приватизировать комнату в общежитии, в органах дочке говорят, что она не имеет права приватизировать комнату т.к. она уже участвует в приватизации квартиры. Господа юристы, разве такое может быть, мне кажется сколько хочу столько и приватизирую! лижбы финансы позволяли. Правомерны ли действия органов, и может один человек-гражданин приватизировать квартиру, комнату в общежитии и еще что-нить? Чеи можно руководствоваться, какой закон почитать.
Зараннее благодарю.
З приводу закону точно вам не підскажу. А от те що громадянин може приватизувати тільки один обєкт - це факт.
Справа в тому, що приватизація - це відчуження квартир, кімнат у квартирах і т.п. на користь громадян (звісно йдеться про державний житловий фонд).
Водночас, відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" приватизація здісюється шляхом
- безоплатної передачі громадянам квартир (будинків) з розрахунку санітарної норми 21 квадратний метр загальної площі на наймача і кожного члена його сім'ї та додатково 10 квадратних метрів на сім'ю;
- продажу надлишків загальної площі квартир (будинків) громадянам України, що мешкають в них або перебувають в черзі потребуючих поліпшення житлових умов.
Таким, якщо площа примішення, що приватизується більше, ніж встановлено для безоплатної приватизації, то в такому випадку можна доплатити цінними паперами або грошима. Але, наведена норма прописана для однієї квартири, будинку, а не для двох різних помешкань.
Щодо вашого випадку, то це буде приватизація з оплатою вартості кімнати. На мій погляд, це цілком можливо. Принаймі, Закон не забороняє викупати приміщення державного житлового фонду.


получается либо дочка выкупает комнату в общежитии и у нее есть дог.купли-продажи и право собтвенности, либо отказывается от приватизации в пользу мамы и приватизирует комнату в общежитии, так?

Спасибо.
Якщо йдеться про безоплатну приватизацію, то так (за умови, що загальна приватизаційна сума площи однокімнатної квартири більше 21 кв. м). Якщо ні, то можна приватизувати однокімнатну квартиру, де наприклад, дочка має 10 кв.м та кімнату в 11 кв.м.
Ну, принаймі, на мій погляд, має бути так.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029699999999999