Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Маєш рахунок в Universal Bank? Перевір свій борг! Банк нараховує комісію за відсутності руху коштів по рахунку.

Відправлено користувачем Lawosta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Universal Bank нараховує комісію за розрахунково-касове обслуговування для представників малого бізнесу (ФОП) навіть за відсутності руху коштів по рахунку.

Я сьогодні була в одному із відділень банку і отримала шокуючу інформацію про те, що мені з 2009 року нараховується щомісячна абонплата і на сьогоднішній день борг становить майже 3000 грн., про винекнення такого боргу банк не повідомляв і в жодній з банківських виписок про це не писав. Комісія і далі продовжується нараховуватися і відповідно борг збільшується.
Відомо, що таких потерпілих підприємців є вже багато, які випадково дізналися, що на їхньому рахунку є заборгованість порядку 2000, 3000, … гривень і вона постійно зростає.
Що робити в такій ситуації?
Треба уважненько перечитати договір...
якшо такий пунктик присутній і ви підписали
його - то, вибачте, ніхто вже вам не зможе
допомогти... Хоча я бухгалтер - не юрист...
Дай бог шоб юристи підказали вам якісь
лазєйки.....eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У договорі вказано, що банк має право вносити зміни про розмір комісії, але повідомляти про їх зміну буде лише такими способами типу розміщати в приміщенні банку на стендах, у себе на сайті, ..., але ніяк не листом направленим клієнту або хоча б мейлом.
Раніше комісії не було от і не закривали рахунок (не було господарської діяльності), а тепер раз і в тебе -3000 боргу; добре, що хоч зараз дізналися. Хотілося б закрити рахунок, але платити 3000 не хочеться ніяк.


Если в договоре не написано, что письмом, то и не обязан письмом, способ уведомления договорной.
Срок исковой давности - 3 года, исходя из чего можно договариваться списать долги более 3-годичной давности.
Ну, если Вы не собираетесь работать дальше с этим банком, то думаю, Вам долг спишут. Есть информация, что бвнк имеет право закрыть счёт клиента по собственной инициативе в случае, если клиент на протяжении 3-х лет не осуществляет операции по счёту.
У меня такая же ситуация- на счету нет денег, никаких движений более 2-х лет а плата за РКО начислялась всё это время. При поступлении денег на счётбанк снял комиссионные за РКО. В банке ссылаются на пункт Договора:
"За надання банківських послуг за Договором Банк нараховує і утримує з Клієнта платежі та комісії згідно Тарифів Банку."
Но по сути никаких услуг банк за это время не предоставлял, следовательно комиссию не за что начислять. Юристы, подскажите как вернуть деньги
Quote
edinshcik
"За надання банківських послуг за Договором Банк нараховує і утримує з Клієнта платежі та комісії згідно Тарифів Банку."
Но по сути никаких услуг банк за это время не предоставлял, следовательно комиссию не за что начислять.
Одной этой фразы недостаточно для понимания договора. Как минимум нужно еще знать формулировку, за что абонплата взымается.
Quote
brick
Quote
edinshcik
"За надання банківських послуг за Договором Банк нараховує і утримує з Клієнта платежі та комісії згідно Тарифів Банку."
Но по сути никаких услуг банк за это время не предоставлял, следовательно комиссию не за что начислять.
Одной этой фразы недостаточно для понимания договора. Как минимум нужно еще знать формулировку, за что абонплата взымается.
Речь идёт о комиссии за РКО
Quote
edinshcik
Quote
brick
Quote
edinshcik
"За надання банківських послуг за Договором Банк нараховує і утримує з Клієнта платежі та комісії згідно Тарифів Банку."
Но по сути никаких услуг банк за это время не предоставлял, следовательно комиссию не за что начислять.
Одной этой фразы недостаточно для понимания договора. Как минимум нужно еще знать формулировку, за что абонплата взымается.
Речь идёт о комиссии за РКО
Дословно у Вас это "комиссия за РКО"? Перед тем, как предъявлять претензии банку, убедитесь, что нигде по тексту договора нельзя понимать под таковой комиссией просто "ведение счета" (если не сказано иначе, для "ведения счета" достаточно существования счета). Учитывайте, что понятие "РКО" - это не только платежи, но и любое прочее [zakon.nau.ua]
Есть ещё пункт: "Кліент користується послугами банку та сплачує їх вартість" Нигде не сказаноя, что под термином "послуги банку" подразумевается просто существование счёта. Я настаиваю на том, что предприятие "не користувалось послугами банку", следовательно оплачивать ничего не должно. Кстати, когда деньги упали на счёт то я не мог получить их ни в кассе банка ни проплатить товар- счёт был "не активирован". В банке мне объяснили, что когда нет движений по счёту 6 месяцев его блокируют. Как можно брать комиссию за РКО заблокированого счёта? "Активация счёта" заняла 2 дня, я заполнял анкет больше, чем при открытии счёта.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032799999999999