Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Как получить отстрочку по кредиту

Відправлено користувачем lusia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Я инвестор, договор с подрядчиком "Деснабуд" оплата за кв.м.(без облегаций),
Взносы наличными в грн. Платили всегда вовремя.Остался последний взнос нечем пока заплатить.
Не хотят давать отстрочку, в договоре возможности по отстрочке нет, но когда заключали договор, то
этот вопрос подымался, сказали (в устной форме) что если вдруг будет такая необходимость, то по
заявлению могут дать отстрочку.Но подрядчик нарушает сроки сдачи дома (сдача до 31 декабря 2008 г.)
Не знаю что и придумать. Может кто подскажет, как получить отстрочку платежа? Или посоветует адвоката.
Заранее благодарна всем кто откликнется. Не бросайте в беде.
Законно буде складно. По-перше, за вашим інвестиційним договором ви зобовязуєтесь вносити у визначенфі строки кошти. За порушення стркоів внесення відповідних сум ви несете, напевно, фінансову відповідальність (штраф пеня).
Загалом, якщо несплата не тягне за собою розірвання договору (а цього, скорше за все, не встановлено у договорі), то ви маєте шанс зберегти майно та сплатити останній внесок пізніше разом і штрафом, пенею.
Якщо говорити про відстрочення платежу - то це зміна строків внесення інвестиції (коштів). Така зміна оформляється додатком до договору. Маєте направити пропозицію щодо змін строків оплати останнього внеску. Але, такі зміни вносяться за згодою обох сторін Якщо вони будуть проти, то наврядчи можна буде їх заставити.
Це договірні відносини. І виходити потрібно саме з умов договору.
Крім того, подивіться в договорі відповідальність за порушення строків здачі будинку. Можливо, ваша пеня з дати внесення коштів за договором до моменту фактичної сплати останнього внеску як раз перекриє договірну пеню за порушення строків здачі будинку.
Огромное спасибо за ответ.Буду читать.


В договоре прописано только расторжение, штрафы и пеня за просрочку платежа не предусмотрены.
Расторжение два варианта:
1) по инициативе инвестора (меня) - в течении 30 дней они возвращают всю сумму уплаченых взносов
минус 5% комисионные снимают.
2) по инициативе застройщика НЕТ НИЧЕГО. (ни возврата денег, ни штрафов)
Короче кошмар. Что делать не знаю. 5% с 400000 грн. это круто им подарить.
Может еще варианты???
Якщо не прописано у договорі відповідальність за несвоєчасне внесення платежу, то є загальна норма - ч.2 ст. 625 Цивілького кодексу.
А у договорі немає положення щодо останнього платежу залежно від здачі будинку чи закінчення виконання робіт забудовником? Чи щось подібне?
А взагалі якась відповідальність забудовника у договорі є?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000322