Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

СПД и декрет

Відправлено користувачем Лесьонок 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
СПД и декрет
У меня такая ситуация, кто может сталкивался, подскажите. Я в декрете с 18.12.2007г. и открыла СПД ................. потом я узнала что приличную сумму не доплачивают по декретным деньгах начала это дело разруливать писать иски и мне подсказали что вообще не должны выплачивать так как я стала СПД и могут даже потребовать деньги назад так как есть типа доход. Кто что знает по поводу декрета и СПД подскажите . Может стоит закрывать СПД и добиваться выплаты декретных или не рыпаться и молчать. Что именно с деньгами должно быть?
Re: СПД и декрет
ЗАКОН УКРАЇНИ Про державну допомогу сім'ям з дітьми
21 листопада 1992 року
N 2811-ХII

Стаття 14. Умови призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
...
Матерям, які мають дітей віком до трьох років і вийшли на роботу та працюють у режимі неповного робочого часу або вдома, що підтверджується довідкою з місця роботи, або одночасно продовжують навчання з відривом від виробництва, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років призначається (виплачується) в повному розмірі. ...

Нажаль, коли ви стали СПД, вважається, що ви вийшли на роботу на повний робочий день.Принаймні, такий підхід підтримує Мінпраці.А спеціальної норми Закон не містить.
З моменту реєстрації СПД ви втрачаєте право на отримання 130 грн.
Щодо вимагати грошей, то порядку повернення таких сум немає. І на практиці з такими не стикалась. Хоча, звісно, таке цілком можливе через суд.
Re: СПД и декрет
Насколько я в курсе, то важен не факт открытия СПД, а наличия или отсутствия в нем дохода. Т.е., если ваше СПД на общей системе и нет никаких доходов, то Вы имеете право на помощь по уходу за ребенком
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00020500000000001