ESET обнаружил новую кибератаку, нацеленную на госучреждения Украины Самые мужские и женские марки автомобилей Супрун развенчала мифы об артериальной гипертензии 5 продуктов, от которых портятся зубы 12 фактів про карпатську бринзу 9 продуктов, которыми нельзя заедать и запивать алкоголь Синоптики прогнозируют в Украине теплые выходные с грозами Что лучше есть натощак Россия изменила тактику в Азовском море, - эксперт Огромный айсберг может затопить деревню в Гренландии
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Лист ДФС

Відправлено користувачем MaryUfimtseva 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Лист ДФС
Підприємство отримало лист від ДФС із проханням надати пояснення та підтверджуючі документи щодо відображеного доходу у декларації з податку на прибуток за 2017 р. Лист складений на фірмовому бланку, на ньому є підпис заступника начальника ГУ ДФС у нашій області, але немає печатки. Чи можна вважати запит ДФС таким, що складений із порушенням вимог п.73.3 ПКУ?
Re: Лист ДФС
Можна. А підстави для надіслання запиту там є? Мені теж грозилися таким запитом через низьке податкове навантаження.
Re: Лист ДФС
Підстави чітко не сформульовані теж.


Re: Лист ДФС
Так это лишний повод не отвечать или ответить красивой отпиской, что " мы бы рады вам все предоставить, но сделать этого не можем, т.к. запрос составлен неправильно". И желательно со ссылками на все статьи НКУ, которые они в запросе использовали. Еще и процитировать некоторые можно, например, 73.3.
Re: Лист ДФС
Мы подготовили черновик пока такой, в котором вначале сразу сказано, что мы могли бы и не отвечать, поскольку непонятно какие документы вы хотите и нет печати, но мы все-таки отвечаем (читай " таким образом, каким посчитали нужным") и в конце сказано, что если еще что-то надо - мы готовы предоставить. Документы давать не планируем.
Re: Лист ДФС
ну и теоретически обьяснение по вопросу. который их инетресует мы там опишем. Просто без цифр и документов.
Re: Лист ДФС
Держите пример отписки, правда по НДС и давней, менялись пункты НКУ, но как идея сойдет.


У відповідь на запит № 11449/10/08-22-15-03 від 27.08.2014 року про надання інформації та її документального підтвердження повідомляємо наступне:
З розумінням відносимося до діяльності Бердянської ОДПІ по роботі з платниками податку з приводу здійснення заходів, пов’язаних із здійсненням контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю та своєчасністю обчислення і сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів.
Повідомляємо, що наше підприємство добровільно, своєчасно та правильно здійснює нарахування і сплату податків та зборів (обов’язкових платежів), передбачених чинним законодавством України. Крім того, ТОВ «ХХХ» в порядку, передбаченому чинним законодавством України та підзаконними актами, своєчасно надає до контролюючих державних органів обов’язкову звітність відносно своєї господарської діяльності.
Правовою підставою вимог у запиті вказано пп. 20.1.2. п.20.1. ст 20, п 78.1. ст. 78 Податкового кодексу України та Наказ Міндоходів № 282 від 18.07.2013 року.
Порядок надсилання письмових запитів передбачений у п. 73.3. ст 73 Податкового кодексу України. Такий запит підписується керівником (заступником керівника) контролюючого органу і повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту. До таких підстав належать:
1) за результатами аналізу податкової інформації, отриманої в установленому законом порядку, виявлено факти, які свідчать про порушення платником податків податкового, валютного законодавства, законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи;
2) для визначення рівня звичайних цін на товари (роботи, послуги) під час проведення перевірок та в інших випадках, передбачених статтею 39 цього Кодексу;
3) виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків;
4) щодо платника податків подано скаргу про ненадання таким платником податків податкової накладної покупцю або про порушення правил заповнення податкової накладної;
5) у разі проведення зустрічної звірки;
6) в інших випадках, визначених Податковим Кодексом.
У Вашому запиті відсутня одна із вищенаведених правових підстав на отримання податкової інформації, чим порушено вимоги п.п. 73.3. ст 73 Податкового кодексу України.
Вказане в запиті декларування від’ємного значення податку на додану вартість не є порушенням податкового законодавства, не свідчить про недостовірність даних податкової декларації та не є підставою для надсилання запиту.
Вказаний в запиті п.78.1 статті 78 Податкового кодексу України регламентує проведення позапланових перевірок, підстави для проведення яких вказано в 15 підпунктах п.78.1, тому цей пункт не може бути підставою для надання запиту.
Вказаний в запиті пп. 20.1.2. п.20.1. ст 20 надає контролюючому органу право на отримувати безоплатно від платників податків копії документів, але теж наголошує на необхідності наявності підстав, визначених законом.
Вказаний в запиті Наказ Міндоходів № 282 від 18.07.2013 року призначений для структурних підрозділів головних управлінь Міндоходів, а не для платників податків. До того ж він затверджує тимчасовий регламент відпрацювання платників ПДВ та зобов’язує аналізувати податкові декларації з ПДВ за травень 2013 року, а не за липень 2014 року, та проводити документальні перевірки платників з від’ємним значенням податку на додану вартість, яке становить більше 100 тис. гривень. У випадку нашого підприємства, згідно Наказу № 282, податковий орган повинен провести камеральну перевірку, яка не передбачає надання копій документів.
Зважаючи на вищевикладене, вимоги, наведені у вищевказаному запиті не можуть підлягати виконанню, оскільки не відповідають чинному законодавству України тому у відповідності до п. 73.3. ст.73 Податкового кодексу України, можуть не надаватись, оскільки запит надісланий з порушенням.
Зауважимо, що ми ні в якому разі не відмовляємося від співпраці з податковою інспекцією, та готові надати копії документів у разі виникнення законних підстав для запиту або для документальної перевірки.
Re: Лист ДФС
О, спасибо большое, изучу smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000504