Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Когда буду новые ГОС АКТЫ на землю?

Відправлено користувачем vetrov 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Все гос акты выданные после 5 декабря 2008г не принимаются нотариусами к сделкам продажи земельных участков, новые бланки обещали ввести с 2009г но по сей день их нет и когда будут-неизвестно. Как продать участок?
Re: Когда буду новые ГОС АКТЫ на землю?
Нові державні акти на землю затверджені Постановою КМУ від 12 листопада 2008 р. N 1019 (чинна з 05.12.2008 року). У самій постанові сказано, що раніше видані державні акти на право приватної власності на землю, державні акти на право власності на землю, державні акти на право власності на земельну ділянку та державні акти на право постійного користування землею залишаються чинними і підлягають заміні у разі добровільного звернення громадян або юридичних осіб.
Не зрозуміло, чому нотаріуси не приймають раніше видані акти - вони дійсні.
Фирма Институт земельных инвестиций - проводим все виды землеустроительных топографо - геодезических и землеоценочных работ.

Изготовление всех видов технической документации по землеустройству.

Составление проектов отвода земельных участков.

Согласование во всех инстанциях.

Экспертная оценка земельных участков.

Помощь в оформлении правоустанавливающих документов на недвижимость.

Изменения целевого назначения земельных участков.


ОБРАЩАЙТЕСЬ ПОМОЖЕМ!

тел. 8 - 067 - 128 - 49 - 38 Катя.
katrin_baturin@ukr.net


Re: Когда буду новые ГОС АКТЫ на землю?
Шановний zem. Цей форум створений для обговорення ряду проблем, які потребують юридичної допомоги. При бажанні обговорити особисто окремі проблеми або запропонувати свої послуги (реклама) прошу писати у "відповісти приватно" із залишенням повідомлення на форуме. 16.03.2009 року повідомлення буде видалено.
vetrov
давай я тебе відправлю на спеціолізлваний форум для землевпорядників.
[zemres.com]

хоча якщо чеснго в самої зараз оформляються 2 акти приватної власності на землю... ЧЕКАЮ

обо позвоніть на безплатну лінію
8-800-502-52-80 з простого телефону.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000266