Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

чи підпадає-ДПІ, банки та інші держ установи під поняття "ОСОБИ" чи як краще написати?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні юристи, допоможіть мені вірно прописати в договорі наступні моменти, мені необхідно вказати, що Сторона 1 здійснює представництво певних осіб сторони 2 у відносинах з ДПІ, інших Держаних органах, банках та у відносинах з іншими особами.

Якщо просто прописати "у відносинах з будь-якими ОСОБАМИ" чи підпадає-ДПІ, банки та інші держ установи під поняття "ОСОБИ" чи як краще написати?

Дякую.


Так, і ДПІ, і банки і інші державні установи підпадають під поняття "особи". Це юридичні особи.

Можна написати в договорі просто "з будь-якиим особами". Можна написати "з будь-якими особами, у тому числі..." або "... включаючи.."
На практике лучше конкретно после общей фразы указать гос-"особ", хотябы основных. Придираются особо-бюрократы.
Шановні юристи, подивіться яке я написала формулювання, будь-ласка поділіться своїми зауваженнями.

"у відносинах, що виникають з будь-якими особами на території України включаючи органи державної влади, банківські установи тощо"


Скажіть "Органи державної влади"-включають районні ДПІ?-пробачте за дурне питання, але хочу перестрахуватися про всяк випадок.
Дякую!!!!!!!!! Leda , всого Вам найкращого, дякую за допомогу і консультації!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038700000000003