Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Ліцензування

Відправлено користувачем slyusar_e 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ліцензування
Доброго дня шановні юристи. Чи потрібна ліцензія підприємству, що займається перепродажею послуг по монтажу та пусконаладці пожежних систем безпеки? В договорі із замовником наше підприємство фігурує як підрядник.

Re: Ліцензування
Доброго дня шановні юристи. Чи потрібна ліцензія підприємству, що займається перепродажею послуг по монтажу та пусконаладці пожежних систем безпеки? В договорі із замовником наше підприємство фігурує як підрядник.

Re: Ліцензування
Чесно кажучи я не дуже в курсі чи підпадають монтаж та пусконаладка пожежних систем безпеки під ліцензування (ані в Законі про ліцензування, ані в ліцензійниху мовах такого вислову не знайшла), але за логікою речей відповідь на ваше запитання залежатиме від наступного. Ви кажете, що ви підрядник - тобто посередник?
Ви маєте намір діяти від свого імені? Гроші будете отримувати від замовника чи від особи, яка доручає виконати цю роботу? Словом - ви за дорученням будете діяти?
Не дуже розумію слово "підрядник" в контексті пожежних систем безпеки smiling smiley


Re: Ліцензування
Для розвитку - монтажні та пусконалагоджувальні роботи - це будівельна діяльність. В ліцензійних умовах та в Законі про ліцензування - будівельна діяльність підпадає під діяльність, що потребує ліцензії. В договорі ми виступаємо як Підрядна організація (виконавець), яка за дорученням Замовника має провести певний фронт робіт власними силами. Ці "сили" (субпідрядна орг-я) ми винаймаємо. Субпідрядна організація має ліцензію на цей вид робіт. Гроші Замовник перераховує нам, а далі....робота виконана.

Re: Ліцензування
Виконавець повинен мати таку ліцензію.

З пов.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Re: Ліцензування
Якщо можна, то прокоментуйте будь-ласка з посиланнями на букву Закону. Тому що я лише бухгалтер, а директору треба все розжувати. Дякую.

Re: Ліцензування
slyusar_e Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Якщо можна, то прокоментуйте будь-ласка з
> посиланнями на букву Закону. Тому що я лише
> бухгалтер, а директору треба все розжувати. Дякую.


Де про це можна прочитати?

Re: Ліцензування
Саша_Т Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Виконавець повинен мати таку ліцензію.
>
> З пов.


Якщо можна, то прокоментуйте будь-ласка з посиланнями на букву Закону. Тому що я лише бухгалтер, а директору треба все розжувати. Дякую.

Re: Ліцензування
Це вже за гроші.
Re: Ліцензування
Можливо, я не права, але для безпосереднього виконавця (субпадрядника) ви є "замовником" (генпідрядником) і тоді вам потрібна генпідрядна ліцензія.
Re: Ліцензування
Щодо виконавця (підрядника), то в законодавстві у нас повний безлад. З однієї сторони, про підрядника (точніше ліцензування його діяльності) в Законі про ліцензування жодного слова.
З другої, сам Держархбуд каже, що підряднику ліцензія не потрібна. Проте, є Закон "Про планування і забудову територій" вимагає наявність ліцензії для генпідрядника для отримання дозволу на виконання будівельних робіт.
В даному випадку, оскільки ви залучаєте субпідрядників, ви є саме генпідрядником.

Так каже Лист Держархбудінспекції від 03.06.2009 р. N 22/7-3149 "... У випадку, коли підрядник спроможний виконати будівництво об'єкта без залучення субпідрядників, дозвіл на виконання будівельних робіт може бути наданий інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю без надання підрядником копії ліцензії на виконання функцій генпідрядника будівництва об'єкта, засвідченої в установленому законом порядку, та пропозиції щодо залучення субпідрядників.

Однак, якщо під час будівництва об'єкта у підрядника виникає необхідність залучення субпідрядників, він повинен отримати в установленому законом порядку ліцензію на виконання функцій генпідрядника будівництва об'єкта. ..."
Re: Ліцензування
ой,а можно мне спросить?...хотим продавать как сопутствующую продукцию туристические ножи,не нужна лицензия?...
Re: Ліцензування
Саме на продаж туристичних ножів - ні.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000308