Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дарственная

Відправлено користувачем lesya79 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дарственная
У меня вопрос к опятному юристу из области недвижимости. В общем сложилась такая ситуация. На моего отца оформили дарственную дома. Теперь очень нехорошая тетя хочет взять справку о том что бабушка в момент оформления дарственной была невминяемой, ну и все такое, короче хочет эту дарственную отсудить. Если сейчас сделать дарственную скажем на меня, дочь отца, будет ли считаться она правомерной в суде. Если вдруг первая дарственная будет оспорена. Извините может тескт немножко неправильно изложен, но по другому написать не могу. Заранее спасибо за ответ.
Re: Дарственная
В принципе, можно попытаться обжаловать дарственную, но это не так просто.

В любой случае, для подстраховки лучше, чтобы вам продали дом. Еще надежнее, если вы продадите еще кому-то

стаття 330. Набуття добросовісним набувачем права власності на майно, відчужене особою, яка не мала на це права
1. Якщо майно відчужене особою, яка не мала на це права, добросовісний набувач набуває право власності на нього, якщо відповідно до статті 388 цього Кодексу майно не може бути витребуване у нього.
(Кодекс цивільний, ВР України, від 16.01.2003, № 435-IV "Цивільний кодекс України")
Стаття 388. Право власника на витребування майна від добросовісного набувача
1. Якщо майно за відплатним договором придбане в особи, яка не мала права його відчужувати, про що набувач не знав і не міг знати (добросовісний набувач), власник має право витребувати це майно від набувача лише у разі, якщо майно:
1) було загублене власником або особою, якій він передав майно у володіння;
2) було викрадене у власника або особи, якій він передав майно у володіння;
3) вибуло з володіння власника або особи, якій він передав майно у володіння, не з їхньої волі іншим шляхом.
2. Майно не може бути витребувано від добросовісного набувача, якщо воно було продане у порядку, встановленому для виконання судових рішень.
3. Якщо майно було набуте безвідплатно в особи, яка не мала права його відчужувати, власник має право витребувати його від добросовісного набувача у всіх випадках.
(Кодекс цивільний, ВР України, від 16.01.2003, № 435-IV "Цивільний кодекс України")
Re: Дарственная
Спасибо Танечка, я не юрист, но мысля о том что бы дом продать у меня была, но договор купли-продажи хочу заключить с отцом, не являьюсь ли я заинтересованной стороной?


Re: Дарственная
Леся, это роли не играет. Но, еще раз повторюсь, Чтоб было наверняка, можно продать два раза...
Re: Дарственная
Пасибки, аж легче стало на душе
Re: Дарственная
Скажіть будь-ласка, як правильно оформити дарственну на новий будинок? Які документи потрібні?
Re: Дарственная
Для заключения договора дарения потребуется подготовить стандартный пакет документов:
1. Правоустанавливающий документ на недвижимость (акт права собственности)
2. Паспорт
3. Технический паспорт на жилье
4. Идентификационный код дарителя
5. Извлечение прав из реестра БТИ для отчуждения жилплощади
6. Справка об отсутствии налогового запрета на передачу прав на имущество
7. Справка об отсутствии ареста на жилье из Информцентра.
Re: Дарственная
Подскажите пожалуйста.Есть такая дарственная, что вступает в силу после смерти дорителя?
Re: Дарственная
У меня еще вопрос. После оформления дарственной БТИ про это уведомлять нужно? И какие еще инстанции кроме БТИ?
Re: Дарственная
Михаил Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> 3. Технический паспорт на жилье

В тех. паспорті не повинно бути ніяких неузаконених добудов, перебудов.
Державний акт на право приватної власності на землю.
Re: Дарственная
Brigitta Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> У меня еще вопрос. После оформления дарственной
> БТИ про это уведомлять нужно? И какие еще
> инстанции кроме БТИ?

БТИ,ЖЭК...,ещё нужно будет декларацию в налоговую сдать до 31.03.2011 года и заплатить подоходный
Re: Дарственная
Будь ласка, поділіться чинним списком документів для оформлення дарчої?
Що треба щоб подарувати половину від половини особняка з ділянкою?
Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041500000000005