Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Характеристика , клопотання...

Відправлено користувачем Степан 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ситуація: У водіїв підприємства ГАІшники відібрали права (по дпорушеннях, але дріб"язкових..)...на днях суд...Керівництво взнало , що можуть елементарно відібрати права на 6 місяців....Хтось підказав керівництву подати в суд чи то клопотання , чи то характеристику на водіїв...начебто це може допомогти обійтися одним штрафом ....

От тепер сижу і не можу знайти подібну "козу" ..бо останній раз з подібним стикався в комсомольські часи smiling smiley)

Може в кого щось подібне є ?...Дякую.
Стьопа, то, вибач, до одного місця...я тоже давав такі рекомендації... в мене хлопець-інвалід, що працює за кермом, в якого жінка-інвалід і дитина-інвалід, писав клопотання, щоби залучити копії посвідчень і довідку, що він працює за кермом - то суддя туди і послав...
Вже скоро 6 місяців пройде - і на перездачу smiling smiley
Стьопа, можливо мається на увазі, що до суду можна подати клопотання від керівництва компанії... Щось на зразок: "просимо не позбавляти водійський прав у зв"язку з.... (хороший працівник, завжди уважний на дорозі, неухильно дотримується правил дорожнього руху....бла-бла-бла...). Текст клопотання довільний. В шапці вказати до якого суду (назва), № справи.
Можна в клопотанні також просити долучити роботодавця (керівника) до участі у справі (якщо до сих пір цього не зробили).

Щодо характеристики, то, думаю, толку від неї ніякої.
Але, якщо треба, ось такий зразок знайшла [www.osvita.org.ua]


O.O. Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Стьопа, то, вибач, до одного місця...я тоже давав
> такі рекомендації... в мене хлопець-інвалід, що
> працює за кермом, в якого жінка-інвалід і
> дитина-інвалід, писав клопотання, щоби залучити
> копії посвідчень і довідку, що він працює за
> кермом - то суддя туди і послав...
> Вже скоро 6 місяців пройде - і на перездачу smiling smiley
---------------

Угу, так частіше всього і буває. Вирішувати питання з правами треба ще до того, як справа дійшла до суду.
О.О..та в мене теж таке відчуття , що всі ці "на поруки" - до одного місця двері.smiling smiley

Але дякую.
Leda Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> O.O. Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Стьопа, то, вибач, до одного місця...я тоже
> давав
> > такі рекомендації... в мене хлопець-інвалід, що
> > працює за кермом, в якого жінка-інвалід і
> > дитина-інвалід, писав клопотання, щоби залучити
> > копії посвідчень і довідку, що він працює за
> > кермом - то суддя туди і послав...
> > Вже скоро 6 місяців пройде - і на перездачу smiling smiley
> ---------------
>
> Угу, так частіше всього і буває. Вирішувати
> питання з правами треба ще до того, як справа
> дійшла до суду.


Да тоді не вийшло... з ДАІшниками не вирішили, а з cellt. не вийшло,..
Стьопа - робиться клопотання про залучення доказів з посиланням на ст. 251, 268 КпАП. А вже в якості доказів даєш що завгодно.
Leda...Дякую ...Керівництво все рівно , розуміючи абсурдність ситуації, буде писати клопотання "щоб суд не відбирав права"....
Стёпчик, напишите, что его работа имеет разъездной характер, и у него на шее семья... что-то такое smiling smiley)
О.О...пишуть..smiling smiley))...я "вмив руки" smiling smiley)

Дякую smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035300000000005