Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Закрытие частного предпринимателя

Відправлено користувачем Ольга30 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
[zakon1.rada.gov.ua] сама нашла,с 07.07.14 набирает силу
ЗАКОН УКРАЇНИ


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за заявницьким принципом

13 травня 2014 року
№ 1258-VII

2. Якщо до набрання чинності цим Законом від фізичної особи - підприємця надійшла заява про припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем, але не надійшла реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням, то державний реєстратор зобов’язаний не пізніше місяця з дня набрання чинності цим Законом заповнити реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем та видати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) цій фізичній особі повідомлення про внесення такого запису.

От цікаво, якшо це перевести на людську мову, то це значить
шо з 07.08.2014 реєстратор повинен сам провести форму 12 на
всіх хто подав заяву раніше, але ще не пройшов перевірку
здохликів і значицця перевірки податкової вже не буде - чи как?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
мне юристы именно так и трактовали- проверки не будет, но не пойму, подать заяву на аннуляцию единщика лучше до 7,07 или после eye rolling smiley


Ну я подавала ще минулого року...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Мне кажется, на практике оно так и не работает нифигаeye rolling smiley

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
сегодня с юристами говорила, вроде к ноябрю все окончательно начнет работать, жаль, мне так нужно закрыть ФОП
А почему именно к ноябрю?

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
доситала положения какие-то там,я не в курсе
Quote
sim
доситала
= дочитала. я с 01 июля начну заниматься закрытием,вернее,юристы, посмотрим на практике как оно
О, я теж дуже хотіла підняти це питання. Теж маю одного ФОПа. Не те, щоб з проблемами, але не хотілося б влазити у ці перевірки.
Расскажете, как оно...на практике

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Расскажете, как оно...на практике
Обовязково, якщо наважуся подати заяву після 8-го липня. Але маю ще проблему, бо не можу поки закрити рахунок у Форумі якраз по цьому ФОПу. .
Я сьогодні вже подала документи на припинення діяльностідо Держ. Реєстратора (Львів). Завтра повинні видати рішення про припинення мого ФОП. Побачимо, як працює нова схема.
Quote
Lawosta
Я сьогодні вже подала документи на припинення діяльностідо Держ. Реєстратора (Львів). Завтра повинні видати рішення про припинення мого ФОП. Побачимо, як працює нова схема.

Якщо можна, детальніше. Тобто тепер припиняють діяльність СПД ФО взагалі без перевірки податкової та ПФ? Чи Ви проходили перевірку?

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Ольчик - Бенвенута на семінарі розказувала, шо це
нововведення для ФОПів шоб у реєстратора просто
знімали з реєстрації без первірок, а перевірки проходили
само собою, але вже шоб не було обов'язку у ФОПа
подавати звітність... Я телефонувала своєму реєстратору,
шо подавала заяви ще минулого року, то сказали - самі
толком нічого не знають, але перевірила по кодам чи
прислали здохлики заперечення - то нажаль понасилали,
так шо може моїх так просто і не знімуть з реєстрації...
Буду трохи пізніше вияснять, хай розберуцця...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вообщем, бред....confused smiley

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Интересно, а штрафы по итогам проверок налоговая потом будет применять просто к физикам - не СПД?

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Нинаю... Буду вияснять - спитаю...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тут виклали статтю на цю тему. Але, на жаль, у мене нема доступу. Може хтось почитає і поділиться?
Процедура така: подала відповідну картку і заяву про припинення діяльності ФОП, на наступний день отримала "повідомлення про проведення держ. реєстрації припинення підприємницької діяльності ФОП" Це повідомлення датоване датою подання документів, і говорить, що до ЄДР внесено запис про проведення держ. реєстрації припинення підприємницької діяльності ФОП.

Як буде діяти далі податкова не знаю. Думаю, після отримання даних від ЄДР пришле листа типу із запрошенням на перевірку.
Штрафи після перевірок будуть стягувати з фіз. осіб.
Называется "те же ....., только в профиль".
Ничего не поменялось по сути.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
У меня занимается закрытием юрист, могу сказать одно- все они проверяют. Была переплата по налогам, обещали вернуть,но отписались- не видят оснований и прсьба копии п/п за все года предоставить, снова ждем. В пенсионном ответили,что несколько лет назад не прав.годовой отчет был сдан (персонификация тогда была) и не могут снять с учета, разбираться отправили в налоговую (вернее, сдавать уточненку). Я не пойму,как я буду уточненку подавать, через медок? не подскажите?
Почему через медок? Руками.
Я думаю, проверки были есть и будут. Какие бы "покращення" не принимались.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Руками ниче не принимают, весь мозг вынесли уже. Никто не подскажет,мне нужно по сегодняшний день сдать им отчеты, какой период ставить- 9 месяцев или год?
А Вы сейчас на какой системе? С единого снялись уже?

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
да, с августа на общую перешли, но по единому и ЕСВ нужно сдать отчеты по 07 включительно
Подскажите пожалуйста! Единщик 3 гр. - отчёты и налоги за 2-й квартал сдала и оплатила, в августе закрылись у регистратора и в налоговую подала заявление "про припинення платника податків". Какие отчёты нужно сдать и в какие сроки - инспектор в отпуске не могут найти кто заменяет, а что делать дальше не знаю! Подскажите пожалуйста.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000431