Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Інтернет-радіо

Відправлено користувачем dimm 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Інтернет-радіо
Я, як суб’єкт підприємницької діяльності (СПД) працюю над створенням Інтернет-радіостанції. Основна мета мого проекту — створення нового формату багатоформатного мовлення. Уважно вивчивши закон України «Про телебачення і радіомовлення», у мене виникло запитання: чи є необхідним отримання ліцензії для провадження мовлення власних радіопрограм за допомогою світової мережі Інтернет? В рамках свого проекту я не планую вести мовлення з використанням радіочастот, систем супутникового зв’язку, чи кабельних мереж. Якщо згідно закону «Про телебачення і радіомовлення» я маю отримати лицензію, то за якою формулою буде виконано розрахунок ліцензійного збору.

Також у мене є запитання стосовно розміру винагороди (роялті) за використання музичних творів з комерційною метою (трансляції їх в рамках свого проекту). В постанові КМУ "Про затвердження розміру, порядку та умов виплати винагороди (роялті) за комерційне використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань " вказано, що розмір винагороди за використання творів для трансляції в мержі Інтернет складає 5 відсотків. Але на запит щодо розміру винагороди, та умов договору до Українського Музичного Альянсу, мені повідомили, що розмір винагороди складає 5%, проте сума відрахувань має бути не менше 1500 грн/міс. В Постанові, що регулює ці виплати, я не знайшов положення про мінімальний розмір відрахувань.
Крім того, мені повідомили, що необхідно укласти договір з організацією з колективного управління у сфері суміжних прав. Чи є ці вимоги законими?
Re: Інтернет-радіо
Якщо йдеться саме про інтернет-радіо, то
1. Ця діяльність не ліцензується (відсутня в переліку ст.9 Закону про ліцензування № 1775)
2. Крім наведеної вами Постанови КМУ, є ще інша - КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 18 січня 2003 р. N 72 "Про затвердження мінімальних ставок винагороди (роялті) за використання об'єктів авторського права і суміжних прав". У ній ставки привязані до мін. з/п. Перегляньте....
3. Укладати договори з будь-якими організаціями - це право, а не обовязок. А якщо не секрет, що це за організація з колективного управління у сфері суміжних прав - це щось комунальне, державне чи приватне?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054100000000001