Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відбувається зміна директора.

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відбувається зміна директора.

Є протокол зборів засновників, де написано що звільнити за згодою сторін директора Валогу і призначити директора Петруччо

Петруччо на даний момент на цій же компанії працює фінансовим менеджером.

Юрист говорить, що наказ на звільнення чи переведення з посади робити не треба, а просто зробити наказ про призначення а в штатний розклад внести зміни вивести посаду фін. менеджера.

Це правда?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Re: Відбувається зміна директора.
Ну якщо ви будете переводити менеджера на посаду керівника, тоді посада менеджера буда вільна і потрібно приймати людину. А якщо ви призначите його на посаду керівника, а посаду менеджера виведете зі штатного роскладу, тоді у вас просто не буде однієї штатної одиниці... Як зробити краще - вирішувати вам. В принципі обидва варіанти цілком прийнятні...)))
мене цікавить як оформити переведення менеджера на посаду директора, smiling smiley

**********************
а пряний вечiр так пахне...


Re: Відбувається зміна директора.
Як на мене, і переведення, і призначення буде правильним. Але, якщо прискіпливо прочитати ст.32 Кодексу законів про працю, то не є переведенням переміщення працівника на одному і тому ж самому підприємстві на інше робоче місце. В такому разі, ваш юрист правий - зробіть призначення на посаду.
я думаю може зробити наказ на звільнення менеджера а потім наказ на призначення? як вважаєте?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
А виплати при звільненні?!
Воно вам треба?!
Re: Відбувається зміна директора.
Не ускладнюйте собі життя!!!
так що порадите? просто зробити наказ на прийом і штатний розклад змінити тай по всьому! smiling smiley

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Re: Відбувається зміна директора.
Саме так....))))) smiling smiley
smileys with beersmileys with beersmileys with beer

Дякую безмежно!!!!!

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031200000000001