Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сокращенный раб. день для матери, имеющей ребенка до 14 лет или ребенка инвалида.

Відправлено користувачем Татьяна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Где можно почитать?
И правомерно ли просить перенос раб. дня 8-14 (больница) на 9-15.
Спасибо.
Стаття 51 Кодексу Законів про працю та "Про затвердження норм робочого часу для працівників закладів та установ охорони здоров'я"
Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 25 травня 2006 року N 319 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 червня 2006 р. за N 696/12570)
Спасибо, но я не вижу, где там есть норма раб. времени для матери с мал. ребенкомsad smiley


Стаття 51. Скорочена тривалість робочого часу
...Крім того, законодавством встановлюється скорочена тривалість робочого часу для окремих категорій працівників (учителів, лікарів та інших).
Скорочена тривалість робочого часу може встановлюватись за рахунок власних коштів на підприємствах і в організаціях для жінок, які мають дітей віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда. 

Тобто, це право роботодавця або обовязок, якщо ваша посада зазначена у Наказі № 319. І в принципі порушень в звязку з переносом роб. часу з 8-14 на 9-15 немає, це вирішує роботодавець.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000306