Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ответственность бухгалтера

Відправлено користувачем irka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите,кто знает. Бухгалтер уволился с фирмы в мае 2009 года. Сейчас идет проверка ПФУ,находятся кое-какие неточности. Постоянно руководство дергает. Объясни то да се. Устно. На сколько правомерно дергание. И ответственность по сроку давности есть или нет. и где это можно узнать?
Я имею ввиду,что я уволилась в мае,а по проверке вызывают и меня,и нового бухгалтера,
Неточности по персонификации-что-то в ПФ не совсем сходится с нашим.
Re: Ответственность бухгалтера
Ви як ьухгалтер несете відповідальність за ці періоди, в які ви працювали. В акті перевірки так і пишуть - головбух за період, що перевіряється, був .... Іванова І.І.
Загалом, дергати не мали б. Перевірку супроводжує новий головбух. Але, тут питання - чи справді ви зробили помилку та в чиїх інтересах довести правомірність ваших дій як головбуха? В будь-якому випадку, якщо постане питання про адмінвідповідальність, то протокол складатимуть на вас, а не на нового головбуха.


а если нарушение найдено в 2004 году-есть ли срок давности?
неправильно написала-сейчас проверяют,нарушение было сделано в 2004 году,я уволилась в мае 2009 года.
Re: Ответственность бухгалтера
По пенсійних внесках та штрафах немає строку позовної давності smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000273