Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Как доказать факт не проживания в квартире?

Відправлено користувачем Аль 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемые юристы, Как доказать факт не проживания в квартире, я являюсь собственником 1 комнаты по дарственной? В квартире 2 лицевых счета: на 1 и2 комнату. Есть прописка по другому адресу, оплата там.
очень интересует как суд решает такие вопросы?
или задам вопрос по другому; как доказать в суде что чел. проживал не по месту прописки и уплаты всех комун. платежей, а в другой квартире- где является собственником.
Неужели никто не сталкивался с такой ситуацией?
нужны очень ссылки законов ...
А звідки ви взяли, що власник не зобовязаний утримувати квартиру та сплачувати комунальні платежі? Власність зобовязує....)))))) До чого ту місце прописки?


Загалом, факт непроживання доказується показами лічильниками. Або, якщо ви там не проживаєте та не користуєтесь благами комунальників, то протрібно опломбувати воду, газ, світло... А щодо опалення, то тут нічого не вдієшь - треба платити smiling smiley Воно від площі приміщення...)))
Загалом, факт непроживання доказується показами лічильниками.

В квартире 2 лицевых счета:1 принадлежит отцу
2 мне
по счетчикам все оплачено- вода, електроенергия
комун.услуги оплачено за 1 проживающего
как быть со мной, со 2 лицевым счетом?
Квартира приватизована? Чому два рахунки на двох осіб, які проживають в одній квартирі та мають родинні звязки? Яким чином оформили другий рахунок?
Идете в ЖЭК пишите заявление, что проживаете по другому адресу. Начисляется отопление и содержание дома.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027999999999995