Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Аванс

Відправлено користувачем юля-юля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Аванс
Доброго дня!Підскажіть будь ласка, як правильно розтлумачити дане питання,згідно норм законодавства. Я працюю у місцевій адміністрації державним службовцем. І згідно нововедень в нашому законодавстві щодо виплати заробітньої плат 2 рази на місяць, на за грудень місяць 2010 року виплатили 50% авансу і 50% заробітної плати.В мене таке питання: згідно Закону, який повинен бути відсоток авансу, і чи можливо за бажанням працівника зменшити відсоток авансу, наприклад до 10%? Наш бухгалтер поянив, що в Законі написано, що сума авансу не повинна бути меншою, ніж 55%.Чи правильно це?І ще таке питання:я працюю начальником відділу ведення Державного реєстру виборців у районній державній адміністрації, який посадовий оклад в мене повинен бути , і яким законодавчим актом це врегульовано.Завчасно, велике спасибі.
Re: Аванс
Правда. Це вказано у ст.115 КЗпП та ст.24 Закону про оплату праці.
Щодо вашего окладу, то по райдержадміністраціях фонд оплати праці та відповідні оклади (коєфіцієнти) встановлює Президент своїм розпорядженням. А посадові оклади вже самих працівників встановлюються КМУ. Ви ж не державні службовці, тому при встановленні видатків на ваше утримання керуються Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028400000000006