Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

як оформити набуте право на землю на підставі рішення ради згідно постанови КМУ № 844???

Відправлено користувачем Tymofeeva 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь ласка у вирішенні мого не простого питання!
Будинок має 2-х власників, один селищна рада ( кімната гуртожитку 8/25 кв.м. де ніхто не проживає) другий власник я 17/25 кв.м.
У 1999 р. селищна рада рішенням передала мені земельну ділянку, якою я користуюся по сьогодні і сплачую земельний податок. Цього року згідно постанови КМУ № 844 я звернулася з заявою про оформлення та видачі мені державного акту на землю, рада винесла рішення про відмову у передачі у власність земельної ділянку мені.
Згідно мого рішення від 1999 р. я набула право на земельну ділянку і рада не може зараз скасувати дане рішення, в такому випадку, що мені робити щоб оформити/отримати державний акт на землю?
Можливо ви щось не дописали, але чому ви оформляєте акт на право власності на земельну ділянку на себе (другий власник), якщо вас двоє власників будинку і в 1999 році вам мали видати рішення ради на землю на двох власників?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027699999999997