Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Колективний договір

Відправлено користувачем natacomin 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колективний договір
На підприємстві працює один директор. Колективний договір зареєстрували в органах місцевої влади між засновником та директором в 2011 році.
В 2010 році був договір але він не був зареєстрований в місцевих органах влади.
Визивають в суд за те що договір був невчасно (протягом трьох місяців) зареєстрований, які можуть бути наші обгрунтування.
Re: Колективний договір
Ой, что-то вы не договариваете. В суд не могут вызывать за то, что колдоговор не зарегистрирован.
На сколько я помню, есть санкция за уклонение от заключения колдоговора, но нет санкций за нерегистрацию его в органах гос.власти.
Скажіть ,будь-ласка, а якщо вводиться нова штатна одиниця в штатний розклад, то це потрібно реєструвати в міськвиконкомі?Дякую


Quote
лельчик
Скажіть ,будь-ласка, а якщо вводиться нова штатна одиниця в штатний розклад, то це потрібно реєструвати в міськвиконкомі?Дякую

В исполкоме регистрируются изменения к коллективному договору. При чем тут штатное расписание?
Quote
Leda
Ой, что-то вы не договариваете. В суд не могут вызывать за то, что колдоговор не зарегистрирован.
На сколько я помню, есть санкция за уклонение от заключения колдоговора, но нет санкций за нерегистрацию его в органах гос.власти.

+100

При проверке (месяц назад) инспекцией по труду нам рекомендовали предоставить вместо колдоговора такие докум.: Положення про оплату працi (указать там сроки выпл. з/п (согл. законодат. 2 раза), размеры премии т.д), и Правила внутрiшнього трудового розпорядку (режим работы обязательно указать, Ваши требования к приему и увольнению работников и т.д.). Аргументировали тем, что у нас небольшая численность (6 чел.) работников и законодательно не установлено обязательное наличие колдоговора, а можно все это установить "iншим нормативним документом працедавця". Мы их им предоставилии. Довольны обе стороны. Колдоговор так и не думаем регистрировать.
КОлдоговор предусмотрен, но нет санкций за его отсутствие.
Есть санкции за уклонение от заключения. Но,сами понимаете, уклоняться и просто не иметь в наличии (забыть/не успеть зарегистрировать) - это раные вещи.
Всім привіт! Дуже потрібен зразок зборів трудового колективу для затвердження колективного договору та правил внутрішнього розпорядку... Дякую.
В мене була схожа проблема, що визивали до суду за невчасну реестрацію колективного договору. Я звернулася до аудиторської фірми "Главбух-Аудит". Вони швидко вирішили це питання і вберегли нас))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000274