Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

авторские права

Відправлено користувачем Людмилка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
авторские права
Будьте добры, подскажите пожалуйста.

если в договоре исполнитель прописывает:
"..всі і будь які виключні майнові авторські права на фотознімки,.......,а саме виключне право на використання..і виключне право на дозвіл або заборону використання...іншими особами в будь-якій формі та в будь-яким способом, передаються Замовнику."

Мне как заказчику можно полностью удовлетворится этой фразой или есть еще какие-то нюансы с авторскими правами?
Фотоснимки будут использоватся клиентом в массовой рекламе.Не хотелось бы потом каких-то проблем.
Спасибо.
..всі і будь які виключні майнові авторські права на фотознімки
Нормально
вы серйозно, или шутите?извините не поняла


я не сталкивалась с авторскими правами, поэтому хочется убедится что у исполнителя не будет никаких претензий в будущем за использование его продукта.
И еще такое уточнение. В данном случае я могу учитывать предоставленные снимки как предоставленную мне услугу, или нужно как-то дополнительно это учитывать.Есть какие-то тонкости?
и вот еще, есть же еще немайнові права:
в законе написано
1. Автору належать такі особисті немайнові права:
1) вимагати визнання свого авторства шляхом зазначення належним чином імені автора на творі і його примірниках і за будь-якого публічного використання твору, якщо це практично можливо;
2) забороняти під час публічного використання твору згадування свого імені, якщо він як автор твору бажає залишитись анонімом;
3) вибирати псевдонім, зазначати і вимагати зазначення псевдоніма замість справжнього імені автора на творі і його примірниках і під час будь-якого його публічного використання;
4) вимагати збереження цілісності твору і протидіяти будь-якому перекрученню, спотворенню чи іншій зміні твору або будь-якому іншому посяганню на твір, що може зашкодити честі і репутації автора.
2. Особисті немайнові права автора не можуть бути передані (відчужені) іншим особам.

откуда мне знать что после выхода рекламы авторр не потребует вдруг того что указано в п.1) этой статьи.
Re: авторские права
Неимущественные права в любом случае принадлежат автору и это его полное право требовать то, что указано в п. 1). Вы не можете лишить его этого права....
то есть правельно я понимаю, что в этом случае в любой момент может быть "сюрприз" со стороны автора?
Людмилка, я на юридическом не шучу с чужими. А вы внимательно прочитайте суть немайновых прав.
Существенным для Вас может быть следующее:
1.Зазначення імені автора.
В цьому випадку прописуйте в договорі, що при використанні знімків ім`я автора не згадується.
2.Протидіяти перекрученню, спотворі чи іншій зміні.
Прописуєте, що Вам це дозволяється для рекламної компанії (по-просту фотошоп, компиляция и т.д.).
А вообще, для таких специфических вещей надо не жмотничать, а привлекать соответствующего специалиста по авторскому праву.
ты мы вобщем-то не жмотливые, просто не часть с этим сталкиваемся, на мой взгляд договор достаточно граммотный, но я то не юрист, вот и решила посоветоваться.
А по поводу ваших замечаний так нашла такую фразу:
Замовник набуває за Даним Договором щодо знімків усі права, передбачені положенням ст.15,39,40...у тому числі, але не обмежуючись:

...права на переробки, адаптації і будь-які інші подібні зміни Фотознімків;
...права на використання Фотознімків (у тому числі привселюдно, і в тому числі в комерційних, рекламних цілях) у будь-якій формі і будь-яким способом, у тому числі під фірмовим найменуванням, товарним знаком Замовника або третіх осіб-Клієнтів Замовника, в інтересах яких він діє, без вказівки імені Виконавця.

Я так понимаю что это именно то о чем вы говорите.

Спасибо за ответ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029699999999999