Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ОБЭП - направление на проверку

Відправлено користувачем Татьяна Л 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ко мне сегодня приперлись ОБЭПовцы, в направлении основанием для проведения проверки указано "Постанова КМУ від 20.12.2006 р. № 1767"
Она звучит так (постанова) "Про затвердження комплексної програми профілактики правопорушень на 2007-2009 роки".
Могу ли я не допустить к проверке с такой формулировкой?
Номер ОРД назвали, но подозреваю, что от фонаря, нету там никакого ОРД на данный момент
Re: ОБЭП - направление на проверку
Міліція діє у відповідності до Закону про міліцію та Закону про оперативно-розшукову діяльність.
Крім того, відповідно до п.24 ст.11 Закону про міліцію вони мають приходити з направленням, хоча його насьогодні не існує. Щодо перевірок, то підставою для її проведення може бути відкрита оперативно-розшукова або кримінальна справа, про виноситься постанова органу слідства або дізнання.
Щодо Постанови, то в ній сказано про комплексні перевірки як міри запланованих заходів, які мають проводитися відповідними органами та у межах повноважень та в порядку, встановлених законами.
В направлении указано о том, что заведено ОРД? Обязаны указать, т.к. это одно из оснований проверки.
Вот, посмотрите тему, та море интересной инфорации.[forum.liga.net]


Леда, я ж написала - номер ОРД назвали, устно. Но- только номер, дату не сообщили, сказав, что это - служебная тайна. В направлении указано только это постановление. Вот я и хочу знать - допускаить их к проверке с такой формулировкой или сразу давать отлуп?
То, что номер назвали устно я поняла, но из вашего поста не понятно, есть ли в направлении ссылка на ОРД.В направлении должны сослаться на ОРД,т.е. указать основание для проверки. Номер и дату указывать не обязаны. Налоговики утверждают, что номер является тайной, хотя это полная ерунда. Когда-то даже видела письмо на эту тему... Но в любом случае номер они не обязаны указывать.
В направлении нет ссылки на ОРД. Основанием указали Постановлене. Номер ОРД назвали устно.
Вот и идите в отказ на основании того, что "податкова міліція у відповідності ....бла-бла-бла... має право проводити перевірки за наявності заведеної ОРД, порушеної кримінальної справи або у відповідності до ст. 97 КПК (дослідчі дії")..... Оскільки у направленні на перевірку не немає посилання на ОРД (КК, ст.97) ....
ну и дальше в таком духе...
Ой, только сейчас заметила в своем последнем посте смайлик. Это я вместо скобки случайно поставила. Желательно в переписке с налоговой милицией обойтись без смайликов smiling smiley)))))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000361