Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Опять про відокремлений підрозділ

Відправлено користувачем Iskra 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Для того , что бы получить в ДЕРЖКОМ,,,, копию лицензии для филиала в др. области надо зарегистрировать филиал ч-з регистр. палату.
Под каким соусом надо регистрировать этот филиал , что бы не регистрироваться в их налоговой и потом не сдавать комунальний и 1ДФ?
Может кто поделится оытом или просто умной мыслью?
1. Приказ о создании безбалансового структурного подразделения с перечнем функций и формой осуществления деятельности (возможно, только с какой-то одной целью, информационно-консультационные услуги и тп)
2. Положение о структурном подразделении. Написать что выручку не могут принимать, что сотрудники числятся в главном офисе и тп.
3. По поводу лицензии, не знаю какая специфика, надо смотреть что позволяют лицензионные условия

С ув.
3.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Власне для того, щоб отримати саме копію ліцензію, ви маєте зареєструвати або філію, або створити відокремлений підрозділ. Я не буду займатися лікбезом на тему, що таке відокремлений підрозділ, просто у вашему випадку, якщо ви не бажаєте взагалі подавати будь-яку звітність та сплачувати будь-які податки, то це справді має бути просто структурний підрозділ у штатному розкладі без надання йому будь-яких господарських функцій (і відповідно без реєстрації в податковій). При цьому, існує позиція суду (правда лише першої інстанції), що можна передавати в такому випадку копію ліцензії, засвідчену підприємством без наслідків її анулювання.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00022900000000003