Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як вчинити розумно?

Відправлено користувачем Monika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Як вчинити розумно?
Доброго для шановні форумчани!!!
Хочу звернутися до Вас зі своєю ситуацією и попросити поради.
Я працювала на невеличкому підприємстві, одним бухгалтером 1,5 року.Два місяці тому звільнилася. Заробітна плата на підприємстві мінімальна+ конверт. Мінімальну мені виплатили... а ось конверт- обіцяють кожного дня))) Я більш чим впевнена що повертати гроші мені ніхто не збирається, таких як я- чотири екс-співробітники.
Хочу звернутися до в Вас, з проханням дати пораду. Як діяти в такій ситуації, адже на дзвінки не відповідають...або як і відповідають то лише з обіцянками. Чи можливо взагалі повернути гроші законним шляхом(бити машини і т д не вихід як для мене)?
Якщо ні, то можливо їх можна наказати? Можливо написати заяву про те що на даній фірмі платять в конвертах, викручуються від податків, і тому мають такі великі мінуси по ПДВ. Як мені вчинити вірно?

Жизнь дается человеку один раз. И прожить ее надо так, чтобы там наверх, офигели и сказали : "А ну-ка повтори!"
\\ Можливо написати заяву про те що на даній фірмі платять в конвертах, викручуються від податків, і тому мають такі великі мінуси по ПДВ.

Сходите в налоговую и спросите у них, по какому телефону надо позвонить, чтобы сообщить обо всем этом.
В налоговой висели плакаты на тему "Зарплата в конвертах - це відмова у кредитуванні" и т.д. И номер телефона "доверия".
В инете я этого телефона не нашла...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Як вчинити розумно?
Законно - никак. Можно жаловаться в налоговую, в Госнадзор труда... Но вряд ли после этих жалоб вам что-то выплатят.
Попробуйте вначале поговорить с руководством и скажите, что будете жаловаться. Возможно, от таких действий будет больше толку, чем от самих жалоб.


в мене на попередній конторІ шеф тоже таке віів мінімалка а решту доплатить..
так головна тоді забрала всі векселі на сумі більше 2 міліонів поки шеф зх нею повністю не рлзрахувався -не віддала...
Моника, если вы не учавствуете в мировых чемпионатах по покеру, то лучше не заниматься шатнажом без документально зафиксированного компромата. Да и в последнем случае надо всё взвесить: стоит ли Ваша конвертная зп, например, разбитой головы.

ПЫСПЫС: Когда человек идет на преступление, он знает на что он идет.
обично, махінації обертаються проти того хто їх робить...

нараховувала собі мінімальну.. во тепер і маєте..
Дякую всім за поради. Справа навіть не в тому, товстий конветр чи ні, головне що "кровно" зароблені ))) Тепер мене мучать сумніви, чи потрібно взагалі за щось боротися... Хоча б провчити їх...

Жизнь дается человеку один раз. И прожить ее надо так, чтобы там наверх, офигели и сказали : "А ну-ка повтори!"
\\ Хоча б провчити їх...

Позвоните анонимно в налоговую.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Мене можуть притягнути до відповідальності, хоч и не працюю на них? (за те що покривала їх?)

Жизнь дается человеку один раз. И прожить ее надо так, чтобы там наверх, офигели и сказали : "А ну-ка повтори!"
Monika Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Мене можуть притягнути до відповідальності, хоч и
> не працюю на них? (за те що покривала їх?)

Если анонимно позвоните, то нет.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029999999999999