Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Преамбула к Уставу

Відправлено користувачем ГалчёNek 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Регистратор "забраковала" устав, слава Богу, еще не заверенный нотариусом. Просто пришла проконсультироваться, ну мало ли что. Она рассказала, что к уставу должна быть преамбула. Странно, но нигде, даже в лиге, не нашла, что писать в эту самую преамбулу. Кто подскажет? Предприятие уже создано, теперь меняем учредителей и юр.адрес.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Мы взяли страый устав, внесли изменения и всё. Какая еще преамбула? eye popping smiley

Re: Преамбула к Уставу
В инете куча типовых уставов есть

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)


Re: Преамбула к Уставу
Стандартно начинается с "загальних положень". Может быть регистратор это имел ввиду.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Статут розроблений у відповідності до Конституції України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України “Про господарські товариства”, інших законодавчих актів та визначає порядок організації, діяльності, управління та припинення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “А” (надалі за текстом – “Товариство”).
1.2. Найменування Товариства:
1.2.1. Повне найменування:
українською мовою – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
“А”;
російською мовою – ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ
“А”;
1.2.2. Скорочене найменування:
українською мовою – ТОВ “А”;
російською мовою – ООО “А”;
1.2.3. Найменування Товариства в перекладі на англійську мову – A LLC.
1.3. Місцезнаходження Товариства: 01000, Україна, м. Київ, вул.В, буд.1

Вот, блин, есть у меня эти ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ! А вот, что еще за преамбула?! Кучу типовых уставов просмотрела и нигде никакой преамбулы не было. Бред какой-то!

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Re: Преамбула к Уставу
Дыбильный регистратор какой-то

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Re: Преамбула к Уставу
Существует закон "про хозяйственные общества" в котором есть требования к оформлению устава. Ни о какой преамбуле там, насколько я помню, нет ни слова.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Re: Преамбула к Уставу
А вообще регистратор должен аргументировать свой отказ в приеме документов. Дать ссылку на законодательный акт.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
А вообще регистратор должен аргументировать свой отказ в приеме документов. Дать ссылку на законодательный акт.

Аргумент у нее был: "Читайте законодательную базу"

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Идите еще раз с распечатанной Закон.базой.
А еще лучше если это делают специально-обученные люди - юристы, а не бухи.

Оно то да, но мне за это дополнительно денюжку заплатят.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Может это поможет:

У середу, 23 листопада 2011 року, у зв’язку з офіційним оприлюдненням набула чинності постанова Кабінету Міністрів від 16.11.2011 N1182, якою затверджено Модельний статут товариства з обмеженою відповідальністю.

Як повідомили "ЗіБ" у прес-службі Мінрегіонрозвитку, документ спрямований на спрощення порядку створення юридичних осіб відповідних організаційно-правових форм господарювання шляхом запровадження можливості державної реєстрації юридичних осіб як на підставі установчих документів, що передбачено на сьогодні чинним законодавством України, так і на підставі модельного статуту, який набуває статусу установчого документу у разі прийняття його учасниками суб'єкта господарювання.

Запровадження норм постанови сприятиме спрощенню порядку створення юридичних осіб та призведе до зменшення витрат коштів та часу суб'єктів господарювання при започаткуванні бізнесу в Україні

Модельний статут можна переглянути тут:

.[zib.com.ua] ил поищете в инете "Модельний статут"
Re: Преамбула к Уставу
Это вообще "не из той оперы". Модельный устав пока не работает, насколько я знаю.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035599999999991