Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Робота ФОП та ТОВ

Відправлено користувачем FarmDiPi 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Робота ФОП та ТОВ
Добрий день!
Шановні, підскажіть будь ласка по наступному питанню: кто що платить у (розрізі податків), коли співпрацюють ФОП та ТОВ за будь яким господарським договором?
Заліз вчора у ПКУ і розболілася голова - не можу розібратися, чи можна ТОВу (ТОВ є платником ПДВ) працювати офіційно з ФОПником, чим загрожує така робота в плані сплати податків та за якими ставками будуть сплачуватися такі податки.

Також скажіть будь ласка - чи вигідніше "придбати" вже зареєстроване ТОВ (платник ПДВ), щоб його не відкривати "з нуля" та не пересилювати 300-тисячний поріг щоб стати ПДВшником?, або все ж таки відкриватися як і всі?!?!

Заздалегідь дякую!
Re: Робота ФОП та ТОВ
Вы хотите, чтобы голова разболелась у других?smiling smiley

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Re: Робота ФОП та ТОВ
Я поділяю Ваше відчуття гумору, але.... прошу допомогти!!!


Re: Робота ФОП та ТОВ
Quote
FarmDiPi
Добрий день!
Шановні, підскажіть будь ласка по наступному питанню: кто що платить у (розрізі податків), коли співпрацюють ФОП та ТОВ за будь яким господарським договором?
Заліз вчора у ПКУ і розболілася голова - не можу розібратися, чи можна ТОВу (ТОВ є платником ПДВ) працювати офіційно з ФОПником, чим загрожує така робота в плані сплати податків та за якими ставками будуть сплачуватися такі податки.

Також скажіть будь ласка - чи вигідніше "придбати" вже зареєстроване ТОВ (платник ПДВ), щоб його не відкривати "з нуля" та не пересилювати 300-тисячний поріг щоб стати ПДВшником?, або все ж таки відкриватися як і всі?!?!

Заздалегідь дякую!

Будь який договір це який? Відповідей буде декілька. Якщо це договір оренди - ПДФО

Придбати підприємство. - Якщо ви придбали підприємство і напевно знаєте, що воно читсте може бути. Хоча знаю випадки, коли при зміні власників св-во ПДВ онульовували.....

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Re: Робота ФОП та ТОВ
Quote
FarmDiPi
Я поділяю Ваше відчуття гумору, але.... прошу допомогти!!!

Просто ответ на Ваш вопрос представляет из себя целую консультацию по ведению бизнеса. Еще и исходных данных не хватает.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Re: Робота ФОП та ТОВ
Quote
FarmDiPi
Добрий день!
Шановні, підскажіть будь ласка по наступному питанню: кто що платить у (розрізі податків), коли співпрацюють ФОП та ТОВ за будь яким господарським договором?
Заліз вчора у ПКУ і розболілася голова - не можу розібратися, чи можна ТОВу (ТОВ є платником ПДВ) працювати офіційно з ФОПником, чим загрожує така робота в плані сплати податків та за якими ставками будуть сплачуватися такі податки.

Також скажіть будь ласка - чи вигідніше "придбати" вже зареєстроване ТОВ (платник ПДВ), щоб його не відкривати "з нуля" та не пересилювати 300-тисячний поріг щоб стати ПДВшником?, або все ж таки відкриватися як і всі?!?!

Заздалегідь дякую!

Каждый платит свое smiling smiley
Никто Вам вслепую не подскажет: нужно знать виды деятельности, объемы и т.п. Очень индвидуально все.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Re: Робота ФОП та ТОВ
ФОП 1 гр вообще не может работать с юр. лицами , ФОП 2 гр только по товарам ,поэтому чтобы дать Вам консультацию нужно знать все в подробностях
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301