Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Якщо бухгалтер знає пароль до ЕЦП директора то треба довіреність?

Відправлено користувачем Люба П 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо бухгалтер знає пароль до ЕЦП директора і завжди підписує директором, це нормально чи треба довіреність?

Люба, а ви не признавайтесь...........smoking smiley
Я про таке навіть не чула.....Хоча сертифікати і паролі
оформляла я особисто і на себе, і на директора, і на печатку.
А на печатку теж довіреність?!?!?!winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та мене цікавить з юридично-формальної точки зору, як би мало бути в ідеалі.



Quote
Люба П
Якщо бухгалтер знає пароль до ЕЦП директора і завжди підписує директором, це нормально чи треба довіреність?

и если директор знает пароль бухгалтера в клиент-банке- нужна ли довверенностьsmiling smiley) ?



Люблю тебя, моя страна
Quote
Люба П
Та мене цікавить з юридично-формальної точки зору, як би мало бути в ідеалі.
"В идеале" и наши законы - понятия несовместимые grinning smiley
Теория: директор должен назначить исполняющего его обязанности на время отпуска. Но: при сдаче отчета директор должен совпадать с данными у регистратора. На все попытки узнать что-то иное скорее всего получите ответ "зачем оно вам? делайте как все, не морочьте нам голову, об этом у нас нет указаний".
Если почитать инструкцию к ЭЦП, то там обычно написано, что владелец ЭЦП должен не сообщать пароль прочим лицам. Т.е. в принципе юридически вообще его никто знать кроме директора не имеет права. В ситуациях, когда вместо него должен подписать кто-то другой, этот другой должен располагать своей ЭЦП или подавать документы в бумажном виде.
Дякую, пане Brick!

Справа в тому, що мені в Кредобанку і в КредитДніпробанку сказали, що не може бути такого щоб право першого підпису мали дві особи. Вони порадили скзазати заступнику пароль директора і нехай той заступник підписує паролем директора.

Інструкції не читала, я шось не пригадую щоб нам її давали.

Ви маєте на увазі якусь універсальну інструкцію?

На рахунок звітності, в податковій сказали просто довести додаткові ключі (сертифікати) і все!
Про реєстратора не згадували!

Quote
brick
: при сдаче отчета директор должен совпадать с данными у регистратора..

Але ж в 6-ОПП є місце тільки на одного першого підписувача?!? confused smiley

"директор должен совпадать с данными у регистратора"
-
Не могли б ви ткнути мене носом в нормативку, де це написано.

дуже дякую.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034200000000001