Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нова SMS-послуга ДК.

Відправлено користувачем Зоряна К. (Зіронька) 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Re: Нова SMS-послуга ДК.
Уважаемая kuzma!
Юниты за подписку на 1 квартал будут начислены и действовать (при внесении данных о подписке в соответствующем разделе "Личных данных" ) с 1.01.2009 до 31.03.2009 года.

Состояние своего личного счета можно проверить в разделе "Личные данные" [www.dtkt.com.ua]. После авторизации, в подменю справа выберите закладку "Ваша статистика".
Для занесения данных о подписке - выберите закладку "Данные о подписке"

Уважаемая buh!
Ознакомление с условиями смс-услуги происходит абсолютно бесплатно, с чего Вы взяли, что за это списываются юниты?
Вы необоснованно утверждаете это уже не первый раз!

Очень прошу, Всех пользователей сайтом при возникновении вопросов, связанных со списанием юнитов (которые не решаются просмотром личных данных и прочтением Правил) писать администратору сайта web_dk [ @ ]gc.com.ua или звонить (032) 270-22-67.

С уважением Наташа Катеринец.
Re: Нова SMS-послуга ДК.
Наташа Катеринец, я сейчас пойду попробую ознакомиться с условиями смс-услуги абсолютно бесплатно, а с юнитами все ясно, учета у вас н и к а к о г о, человеку за ЦЕЛЫЙ год ни одного юнита не начислить
Re: Нова SMS-послуга ДК.
buh! Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Наташа Катеринец, я сейчас пойду попробую
> ознакомиться с условиями смс-услуги абсолютно
> бесплатно, а с юнитами все ясно, учета у вас
> н и к а к о г о, человеку за ЦЕЛЫЙ год ни одного
> юнита не начислить
====================================================================================
ВОТ ЭТОГО ТЕКСТА В НОЯБРЕ НЕБЫЛО!, А ПРЕДЛАГАЛОСЬ ДЛЯ ОЗНАКОМЛЕНИЯ С УСЛОВИЯМИ СМС-УСЛУГИ ОТПРАВИТЬ СМС НА "ТАКОЙ-ТО" НОМЕР И ЗА 1 ГРН, Д.Б. ВЫСЛАН ПАРОЛЬ, КОТОРЫЙ НУЖНО БЫЛО ВВЕСТИ В СООТВ. ЯЧЕЙКУ И ТОЛЬКО ПОТОМ МОЖНО БЫЛО ОЗНАКОМИТЬСЯ

"Експрес-оплата юнітів за допомогою SMS
Нова можливість оперативного поповнення пресональних рахунків користувачів ДК-порталу.
Шановні користувачі проталу «Дебет-Кредит»!
Відтепер за допомогою SMS ви маєте можливість швидко і зручно поповнити свій персональний рахунок юнітами для перегляду платних матеріалів порталу.

При портребі в придбанні невеликої кількості юнітів — 20 або 30 юнітів - вам достатньо лише відправити SMS-повідомлення на відповідний номер і вже за кілька хвилин замовлені юніти будуть на вашому персональному рахунку.

Функція експрес-оплати юнітів доступна лише зареєстрованим користувачам в їх «Персональних даних» на сторінці «Замовити юніти».

Увійти в «Персональні дані» та замовити юніти

Якщо ви ще не зареєструвались, то можете зробити це зараз:

Реєстрація нових користувачів

Ще про оплату за допомогою SMS

Ви маєте можливість оплачувати перегляд поодиноких публікацій, розміщених на ДК-порталі, без попередньої реєстрації.
Інформацію про номер та текст SMS-повідомлення буде виведено на сторінку при спробі перегляду публікації, що знаходиться ав платному доступі.

Грудень 2008"


те що облік кривий факт..

я в цій темі писала що мене на рахунку вже декілька років висят акційні 400 юнітів...(які юніти мають списуватись в першу чергу - акційні чи ні -невідомо)
але списано з мого рахунку якимось чином 436 юнітів... !!!!!

до тепер внятного поясненя списаних 36 юнітів я не отримала...
натомість тему стерли...
Re: Нова SMS-послуга ДК.
buh! Автор строк:
-------------------------------------------------------
... а с юнитами все ясно, учета у вас
> н и к а к о г о, человеку за ЦЕЛЫЙ год ни одного
> юнита не начислить

buh!, Просто так никто никому ничего не начисляет. Мы обязаны начислить Вам юниты, если Вы внесли данные о подписке (юниты на период действия подписки) или купили юниты (проплатив по безналу или оплатив с помощью смс).

buh! Автор строк:
-------------------------------------------------------
...ВОТ ЭТОГО ТЕКСТА В НОЯБРЕ НЕБЫЛО!, А ПРЕДЛАГАЛОСЬ
> ДЛЯ ОЗНАКОМЛЕНИЯ С УСЛОВИЯМИ СМС-УСЛУГИ ОТПРАВИТЬ
> СМС НА "ТАКОЙ-ТО" НОМЕР И ЗА 1 ГРН, Д.Б. ВЫСЛАН
> ПАРОЛЬ, КОТОРЫЙ НУЖНО БЫЛО ВВЕСТИ В СООТВ.
> ЯЧЕЙКУ И ТОЛЬКО ПОТОМ МОЖНО БЫЛО ОЗНАКОМИТЬСЯ...

Еще раз повторяю, ознакомление с условиями оплаты контента с помощью смс было и есть бесплатным. На сегодняшний день на сайте закрыт доступ (доступ платный) ТОЛЬКО к материалам, напечатанным в ДК.

GolubGal Автор строк:
-------------------------------------------------------
...> я в цій темі писала що мене на рахунку
> вже декілька років висят акційні 400
> юнітів...(які юніти мають списуватись в першу
> чергу - акційні чи ні -невідомо)
> але списано з мого рахунку якимось чином
> 436 юнітів... !!!!!
>
> до тепер внятного поясненя списаних 36 юнітів
> я не отримала...
> натомість тему стерли...

GolubGal, если Вы не покупали юниты и не имеете подписки на текущий период (не вносили данные о текущей подписке), то на Вашем счету не можеть быть юнитов.

С уважением Наташа.
GolubGal, если Вы не покупали юниты и не имеете подписки на текущий период (не вносили данные о текущей подписке), то на Вашем счету не можеть быть юнитов.

класний висновок !!!!!!!!!!!!!
тільки МИМО.. де факто Юніти на рахунку БУЛИ smiling smiley ( це може пів вашого форуму підтвердити тому що хто хотів ці юніти використував. smiling smiley)

І зараз вони Є правда залишилось тільки трішки..... .smiling smiley

тому на жаль поділитися з форумом не можу....

так що так... помилковий висновок..

а помилка карається банячком чаю... smiling smiley
Re: Нова SMS-послуга ДК.
натКа Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> buh! Автор строк:
> --------------------------------------------------
> -----
> ... а с юнитами все ясно, учета у вас
> > н и к а к о г о, человеку за ЦЕЛЫЙ год ни
> одного
> > юнита не начислить
>
> buh!, Просто так никто никому ничего не начисляет.
> Мы обязаны начислить Вам юниты, если Вы внесли
> данные о подписке (юниты на период действия
> подписки) или купили юниты (проплатив по безналу
> или оплатив с помощью смс).
> \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Это про Апельсинку было, а не про меня
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
> buh! Автор строк:
> --------------------------------------------------
> -----
> ...ВОТ ЭТОГО ТЕКСТА В НОЯБРЕ НЕБЫЛО!, А
> ПРЕДЛАГАЛОСЬ
> > ДЛЯ ОЗНАКОМЛЕНИЯ С УСЛОВИЯМИ СМС-УСЛУГИ
> ОТПРАВИТЬ
> > СМС НА "ТАКОЙ-ТО" НОМЕР И ЗА 1 ГРН, Д.Б.
> ВЫСЛАН
> > ПАРОЛЬ, КОТОРЫЙ НУЖНО БЫЛО ВВЕСТИ В СООТВ.
> > ЯЧЕЙКУ И ТОЛЬКО ПОТОМ МОЖНО БЫЛО
> ОЗНАКОМИТЬСЯ...
>
> Еще раз повторяю, ознакомление с условиями оплаты
> контента с помощью смс было и есть бесплатным. На
> сегодняшний день на сайте закрыт доступ (доступ
> платный) ТОЛЬКО к материалам, напечатанным в ДК.
>
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Да ладно, не распыляйтесь вы так, а то всех раков распугаете, все нормально.
К счастью, я больше верю своим глазам, чем вашим словам.
Изначально, что б ознакомиться с условиями смс-услуги, нужно было с мобильного отправить смс стоимостью 1 гривна, получив в ответ пароль, можно было ознакомиться с текстом условий, а то что сейчас с условями можно ознакомиться в свободном режиме, так с глазами у меня все нормально и так вижу, но это уже сейчас......
Re: Нова SMS-послуга ДК.
buh! Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> К счастью, я больше верю своим глазам, чем
> вашим словам.
> Изначально, что б ознакомиться с условиями
> смс-услуги, нужно было с мобильного отправить смс
> стоимостью 1 гривна, получив в ответ пароль,
> можно было ознакомиться с текстом условий, а то
> что сейчас с условями можно ознакомиться в
> свободном режиме, так с глазами у меня все
> нормально и так вижу, но это уже сейчас......


Такого не было. Я с первого дня давал ссылку на условия.
було -небуло...
може на одній ссилці було на іншій ні О.О. вліз на одну ссилку buh! другу...

Хоча поняття різні...
Саме цікаве, те що виявляється в мене на рахунку юнітів взагалі НЕ БУЛО....smiling smiley і як я ухитрялася статті читати... а ще й критикувати ???
"SMS-послуга

Шановні користувачі порталу «Дебет-Кредит»!
Ми пропонуємо нову SMS-ПОСЛУГУ для користувачів порталу.
Щоб прочитати статтю в повному обсязі, вам необхідно відкрити її та відправити SMS-повідомлення на номер, вказаний на відкритій сторінці (службовий текст над назвою публікації).
На ваш мобільний телефон ви отримаєте логін та пароль, які треба буде використати у вказаній формі.
Вартість SMS повідомлення: 1 грн або 5,40 грн з ПДВ в залежності від обсягу публікації.
Послуга дійсна для операторів:
Київстар (DJUICE, Мобілич), МТС-Україна (JEANS, Екотел), Лайф, Білайн-Україна.
Якщо у вас виникнуть проблеми, прохання надіслати запит на адресу web_dk@gc.com.ua або зателефонувати за номером (032) 270-22-67
З повагою,
адміністрація "Дебет-Кредит"

Це зараз так, а спочатку текст був інший.
До речі, що це "1 грн або 5,40 грн з ПДВ в залежності від обсягу публікації"??
1 сторінка (слово) - 1 гривня, а дві - 5,40? чи як?

________________
Life is ours, we live it our way http:// gaygirls.su
так давно я нікого тут не критикувала... зараз почну.. причому КРИТИКА вперше прозвучить не на адресу редакції а на адресу самих же ФОРУМЧАНІВ .. так-так на вас... smiling smiley

До речі редакції прохання далі НЕ ЧИТАТИ . Так як це зверення-Критика до самих форумчан...

ітак дорогі форумчани -підпищикии...
посписували ваші переплатні юніти.... - самі винуваті - треба було їх повикористовувати .... якщо не могли повикористовувати (як не з"їм то понадкушую smiling smiley ) требало ПОДІЛИТИСЯ.. так-так поділитися з рештою активних форумчан непідпищиків...

як показує практика для повного щастя форуму не хватає десь біля 400 юнітів ( цифра взята з середнього використання за місяць моїх юнітів. ) smiling smiley
тому не треба було ЖАДНІЧАТИ і поділитися своїм логіном та паролем (так як колись зробила я)
а тепер інший підпипик поділив би з вами доступ по свого логіна і все. smiling smiley


вот так .... до речі , як завжди моя критика напралена не для того щоб когось обідити а для того щоб зробити (журнал , форум ) лібшим

Так що без обід.

ну і хіба я не права?
Re: Нова SMS-послуга ДК.
Галя !!!!!!!
Поки нічого не списували, а також і не нараховували.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035700000000001