Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відомі реквізити для сплати пенсійних доплат "спрощенцями"!

Відправлено користувачем Апельсинка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відомі реквізити для сплати пенсійних доплат "спрощенцями"!

2 червня 2009 року Пенсійному фонду України відкрито рахунок №37172200035323 для зарахування сум страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, сплачених відповідно до постанови КМУ №366 від 14.04.2009 р. фізособами-суб′єктами підприємницької діяльності, що оббрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок).

РЕКВІЗИТИ РАХУНКА:

Рахунок: №37172200035323;

Одержувач: Пенсійний фонд України;

Код по ЕДРПОУ: 00035323;

Банк одержувача: Державне казначейство України, м. Київ;

Код банку: 820172.

Лист Державного казначейства від 02.06.2009 р.///


Это только для киевских предпринимателей или для иногородних тоже в киевское казначейство платить?

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Альчик, пасиба!

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!


вопрос... если я зарегистрируюсь в июле - до какого мне времени надо платить этот пенс фонд? и надо ли отдельная регистрация в пенс фонде?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029900000000005