Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нормативно-правове регулювання власного капіталу

Відправлено користувачем kiruha09 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь-ласка знайти якомога більше інформації по нормативно-правовому регулюванні власного капіталу підприємства
Ви задайте конретне питання.
Немає в нашому законодавстві визначення поняття "власний капітал"
Це частина активів підприємства, що залишається після вирахуванняо зобов’язань.

Про що конкретно вам розповідати?
Розповідаю ситуацію: я навчаюся в аспірантурі на економічному факультеті і на даний момент пишу дисертацію на тему "Концепції формування власного капіталу підприємств АПК". В першому розділі в мене є таке питання "Нормативно-правове регулювання власного капіталу підприємств" в ньому треба описати повністю всі закони що регулюють відносини власного капіталу:постанови, закони, інструкції, листи і т.д. Але! Не просто перерахувати а саме описати. А як це робиться і де його знайти я скільки шукаю - ефекту 0. Може хтось колись натикався на це чи має якусь інформацію - допоможіть будь - ласка буду Вам щиро вдячна.


"Нормативно-правове регулювання власного капіталу підприємств"

У нас в вузе были такие темы, но это все было в учебниках и на лекциях...
И как это делается - нам объясняли на занятиях... т.к. интернета тогда не было, приходилось учиться по-настоящему smiling smiley
Сейчас уже ту воду, которая там наливалась, я не помню, т.к. в жизни все совсем по-другому smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000327